Amber Gold i piramidy finansowe część Iczęść II

Skąd się wziął problem z Teletubisiami

Marcin Skubiszewski, 30 maja 2007

Przedruk artykułu opublikowanego 30 maja 2007 w serwisie wiadomosci24.pl (oryginalny artykuł i forum tu)

Pani Ewa Sowińska, rzecznik praw dziecka, chciała zlecić ekspertyzę psychologiczną w sprawie propagandy homoseksualnej ukrytej w Teletubisiach. Niby nic, zwyczajna głupota, a zrobił się z tego ogólnopolski wybuch śmiechu. Śmieją się wszyscy, ze wszystkiego: z pani Sowińskiej, z pszczółki Mai co bzyka, z Bolka i Lolka, z sierotki Marysi, która zadawała się z krasnoludkami. Nawet zagraniczne gazety piszą o sprawie, a dziennikarze zadają pytania rzecznikowi Komisji Europejskiej.

Ta sprawa sama w sobie jest mało ważna, ale jest konsekwencją czegoś całkiem poważnego, a mianowicie wyboru pani Sowińskiej przez Sejm na to stanowisko, na początku roku 2006.

Pani Sowińska była dawniej członkiem PZPR, później aktywistką katolicką, a ostatnio działaczką i posłem LPR. W wyborach na rzecznika praw dziecka miała trzy konkurentki: jedną z LPR, jedną z PiS i jedną spoza świata polityki, ale z poparciem Platformy Obywatelskiej. Tą ostatnią była Anna Leśnodorska, prawniczka specjalizująca się się w prawach człowieka oraz w problemach dzieci i młodzieży.

Działaczka partyjna Sowińska wygrała w Sejmie. Wygrała z kandydatką PiS i z drugą kandydatką LPR po dość skomplikowanych przepychankach, bo układ koalicyjny (wówczas zwany paktem stabilizacyjnym) kazał dać to stanowisko właśnie jej. Wygrała z Leśnodorską, gdyż z przyczyn politycznych nie miała żadnych szans kandydatka kompetentna, ale spoza świata polityki, do tego popierana przez Plaformę Obywatelską.

Cała Polska śmieje się z pani Sowińskiej, ale tu nie ma nic śmiesznego: dzieci nie mają ochrony, którą mieć powinny ze strony swojego rzecznika. A jest tak, ponieważ stanowisko rzecznika zostało ukradzione dzieciom przez koalicję rządzącą.

Wikipedia o Ewie Sowińskiej (kliknij)

Wywiad z Anną Leśnodorską (kliknij)

Kontakt do autora: mm@skubi.net

Czy chcesz, aby ten blog się rozwijał? Jeśli tak, to proszę Cię o pomoc: poinformuj o nim znajomych. Możesz wspomnieć o całym blogu albo o konkretnym artykule. Blog nazywa się skubi.net — to się da zapamiętać.

Kolejne teksty: Aby dostawać powiadomienia o nowych tekstach, możesz

  • wysłać maila (nawet pustego) do notify@skubi.net (Twój adres pozostanie wyłącznie do wiadomości redaktora serwisu, wyłącznie w celu powiadamiania o nowych tekstach)
  • albo, jeśli wolisz, używać RSS RSS lub Twittera .

Przedruki tego tekstu: Zapraszam do robienia przedruków, zarówno na papierze jak w internecie, jest jednak następujący obowiązek: przedruk powinien zawierać tekst Przedruk artykułu opublikowanego w serwisie wiadomosci24.pl.

Ponadto proszę, aby w przedruku widniało nazwisko autora i proszę o informację o przedruku (mailem albo na forum).

FORUM

Dodaj komentarz      Cały wątek i zaawansowane funkcje forum      Inne wątki 

Zapraszam do dyskusji o Ewie Sowińskiej by skubi June 02, 2007, 01:23:22 AM

Powrót do tekstu o wyborze Ewy Sowińskiej: http://www.skubi.net/sowinska.html
Powrót do strony głównej forum: http://www.skubi.net/forum/index.php?board=1.0

Odp: Zapraszam do dyskusji o Ewie Sowińskiej by Wadmin June 02, 2007, 11:55:41 AM

Pani Ewa Sowinska jest ofiara nagonki pederastow. Mamy bowiem w Unii Europejskiej bardzo silne lobby tego kalectwa, ktore chce nam wmowic, ze jest naturalne i od zawsze - tak wiec kazde dzialanie przeciwko niemu bedzie naglasniane do rangi skandalu. Nalezy sobie zadac pytanie - czy pani Sowinska chciala cokolwiek zle dla Polski? Otoz nie.

Natomiast fakt, ze pewne tresci gdy budza podejrzenia, winny byc zbadane - to przeciez dobrze.
Niestety, prawda o osobach zajmujacych sie praca z dziecmi jest taka, ze nalezy im bacznie patrzec na rece. Gdyby nie takie baczenie na osoby pracujace z dziecmi - sporo pedofilow nie zostaloby zneutralizowanych z swoim dzialaniu.

Po uwadze Sowinskiej, ja bym nakazal zbadal preferencji seksualnych i zawartosci komputera autora tej bajki, niz osmieszal sam problem. Podswiadoma kontrukcja teletubisia z trojkatem i torebka moze budzic normalne skojarzenie o zboczencu i byc moze, ze autor bajki podswiadomie zawarl w niej swoje preferencje seks   więcej...

Odp: Zapraszam do dyskusji o Ewie Sowińskiej by Mark.Parker June 06, 2007, 02:49:22 AM

Przeczytałem wypociny jakiegoś nieoświeconego homofoba, któremu myli się homoseksualizm z pedofilią, a który sugeruje zbadanie komputera autora bajki. Otóż, drogi homopfobie, kraj, w którym ta bajka powstała jest krajem demokratycznym, a nie nazistowskim więzieniem fundowanym Polsce przez obłąkanych bliźniaków, z których jeden nie potrafi się otwarcie przyznać do orientacji homoseksualnej, a więc jest osobnikiem godnym potępienia, gdyż mimo własnej orientacji bruździ normalnym ludziom o orientacji gejowskiej. Rzeczony homofob pisze, że chce "normalnej" Polski. To znaczy, jakiej? Takiej, w której buduje się obozy koncentracyjne? Homofobom nie sposób odpowiadać merytorycznie, gdyż mają ciasne móżdżki nie do spenetrowania przez logikę. Na tym polegqa ich kalectwo psychiczne, które chcą narzucioć innym, a posłanka Sobecka jest przedstawicielką ciemnogrodu, który tyle razy doprowadzał w Polsce do tragedii - od rozbiorów poprzez atak Hitlera i Stalina - równie prymitywnych, jak ona - poprzez radosną antysemicką twó   więcej...

Odp: Zapraszam do dyskusji o Ewie Sowińskiej by Wadmin June 06, 2007, 01:12:55 PM

Quote from: Mark.Parker on June 06, 2007, 02:49:22 AM
Przeczytałem wypociny jakiegoś nieoświeconego homofoba, ...Otóż, drogi homopfobie, kraj, w którym ta bajka powstała jest krajem demokratycznym, a nie nazistowskim więzieniem ... posłanka Sobecka jest przedstawicielką ciemnogrodu, który tyle razy doprowadzał w Polsce do tragedii - od rozbiorów poprzez atak Hitlera i Stalina - równie prymitywnych, jak ona - poprzez radosną antysemicką twórczość Gomułki i Moczara - po nazistowski reżim głupich kaczek, jeszcze głupszego wałacha i złodziejskiej chamoobory. ... Skutek jest taki, że środowisko gejopwskie kwitnie, a neonazistowskie psy ujadają ośmielając zbrodnie przeciw gejom na głębokiej amerykańskiej prowincji. W mieście nikogo nie dziwi ani nie oburza, że trzymam chłopaka za rękę albo się z nim pocałuję na ulicy.

Trudno dyskutowac z taka argumentacja, ale swietny obraz bedzi   więcej...

Odp: Zapraszam do dyskusji o Ewie Sowińskiej by Ektobus June 08, 2007, 09:15:17 AM

Rzeczywiście obrazek jest celniejszy niż słowa, obrazuje prymitywizm i brak argumentów. Pokazuje również co to jest homofobia, bo fobia to strach, tutaj mamy do czynie ze strachem o własne tyłki piszących taki transparent, gdyż z niewiadomych przyczyn każdy z takich bojowników przeciw gejom, boi sie że przy spotkaniu z gejem, ten zaraz się na niego rzuci, oczywiście w celach seksualnych. Skąd bierze się takie przeświadczenie?? Czy każdy facet hetero, rzuca się na każdą napotkaną kobietę?? A może mają narcystyczne przeświadczenie, że są tak piękni, wspaniali, itd... że żaden gej nie będzie w stanie oprzeć się takiej pokusie. I to właśnie strach, niezrozumienie inności powodują takie zachowania, bo od zarania dziejów człowiek nienawidził i niszczył to czego się bał i to czego nie rozumiał, dopóki chodziło o walkę o przetrwanie wszystko było OK, ale to nie jest walka o przetrwanie tylko prymitywizm. A co do teletubisia, to już jakiś kompletnie irracjonalny pomysł, pokazujący nie tylko homofobie ale kompletną ign   więcej...

Odp: Zapraszam do dyskusji o Ewie Sowińskiej by Wadmin June 08, 2007, 04:21:55 PM

Tak. Masz racje. Jest to strach przed kalectwem, ktore terroryzuje ulice. Kazde kalectwo mozna zrozumiec i zaakceptowac - i z tym nie ma problemu ale do czasu, gdy to kalectwo nie zacznie sobie roscic praw wiekszych, niz maja je zwyczajni ludzie. Przeciez problem ten by nie istnial, gdyby zgodnie z haslem "robcie to w domu, ale po kryjomu" tak zachowywali sie sodomici - to jest takie wasze prawo i przywilej zycia w tolerancji, ze nikt wam nie robi krzywdy.

Ale wam sie zachcialo czegos wiecej. Wy chcecie uznania waszej sodomii za normalnosc genetyczna. Chcecie miec prawa i ulgi nalezace w spoleczenstwie dla wyjatkowej i uprzywilejowanej w rozwoju spolecznym komorki - dla rodziny. Chcecie udawac rodzine nic nie wnoszac do zycia spolecznego - chcecie brac nic nie dajac. Wreszcie, chcecie by zjawisko waszego kalectwa wpisac do kanonu normalnosci - tak jakby   więcej...

Odp: Zapraszam do dyskusji o Ewie Sowińskiej by Ektobus June 11, 2007, 11:05:47 AM

Piękny cytat, ale pasujący tutaj tylko jeśli uznamy homoseksualizm, jako kalectwo, jako siedlisko zgnilizny i zarazy w ramach zdrowego społeczeństwa, jako zagrożenie dla jego ładu i harmonii, w końcu jako chore członki które należy odciąć dla dobra wszystkich, aby oddalić zagrożenie. Ale to jest błędne rozumowanie, jedynym co można im zarzuć jeżeli chodzi o funkcjonowanie w społeczeństwie to to że nigdy nie założą własnej rodziny, ale ich orientacja seksualna nie przeszkadza  im w pełnieniu jakichkolwiek innych funkcji w społeczeństwie. A przecież jest wielu ludzi niezakładających rodzin, jak choćby nasz premier, ale nikt nie umniejsza przez to ich, że się tak wyrażę, przydatności dla społeczeństwa.Homoseksualizmem nie można się również zarazić więc groźba epidemii jest też nietrafiona.
Co do stosowania w Pańskiej odpowiedzi na mojego posta zwrotu "was", jakoś nie zauważyłem żebym w swojej wypowiedzi pisał o tym, że sam jestem homoseksualistą. Może ma pan mylne przeświadczenie że tylko inny homoseksuali   więcej...

Odp: Zapraszam do dyskusji o Ewie Sowińskiej by Wadmin June 14, 2007, 12:04:23 PM

Was - to znaczy nowa lewica. Bo cała sprawa jest polityczna, mimo bajki. Czy Tinky Winky jest sodomitą? Wie to każdy rodzic, który choć trochę potrafi samodzielnie myśleć i oglądał kiedykolwiek tę bajkę. Oczywiste jest, że Teletubisie realizują nową wizję politycznej poprawności. Stąd trójkątny Tinky Winky biegający z damską torebeczką musi być normalnym zboczeńcem. Dipsy jest za to Murzynem.

Tak to już jest w dzisiejszych bajkach, że społeczeństwo bajkowych stworów musi być wielorasowe i wielokulturowe i tolerancyjne do bólu. Generalnie najlepiej, jakby odpowiadało klasycznej próbce wyborczej klienteli lewicy. Czyli, w grupie naszych bajkowych bohaterów powinni się znaleźć: Murzyn, Azjata, gej, ekolog, wegetarianin, niepełnosprawny, bezrobotny itd.

Lewica podzieliła społeczeństwo na takie właśnie grupy i próbuje przedstawicieli tych grup "bronić" przed dyktaturą białych, heteroseksualnych, pełnosprawnych normalnych.

Taka to już prawda, że propaganda lewicowa i homoseksualna    więcej...

Odp: Zapraszam do dyskusji o Ewie Sowińskiej by Ektobus June 14, 2007, 01:28:43 PM

No wróciliśmy do punku wyjścia: Tinky Winky propaguje homoseksualizm!!!
Nie ważne, że geye nie noszą torebek, nie ważne że trójkąt nie jest żadnym geyowskim symbolem. Ważne jest to jakiś oszalały kaznodzieja kiedyś coś takiego sobie ubzdurał, został przez większość wyśmiany, a kiedy po latach ktoś o tym wspomniał jako o ciekawostce obrazującej niedorzeczne poglądy tego człowieka, polscy "prawdziwi prawicowcy" przyjęli to za pewnik i nie trafiają do nich żadne argumenty.

Każdy mały chłopiec bawił się kiedyś lalką, bawił się również torebką noszą ją na wzór własnej mamy, czy takie zachowania również oznaczały zapędy homoseksualne?? A rodzice którzy natychmiast stanowczo się takim zachowaniom nie sprzeciwiają są propagatorami homoseksualizmu??

Nie będę tutaj polemizował na temat lewicowców, ponieważ siebie samego uważam za prawicowca. Ale moje ogólne poglądy nie mają najwidoczniej żadnego znaczenie w przyporządkowaniu mojej osoby przez "prawdziwych prawicowców", ponieważ wypowiadam się   więcej...

Odp: Zapraszam do dyskusji o Ewie Sowińskiej by Wadmin June 18, 2007, 02:15:33 PM

Quote from: Ektobus on June 14, 2007, 01:28:43 PM
No wróciliśmy do punku wyjścia: Tinky Winky propaguje homoseksualizm!!!
Nie ważne, że geye nie noszą torebek, nie ważne że trójkąt nie jest żadnym geyowskim symbolem.

Każdy mały chłopiec bawił się kiedyś lalką, bawił się również torebką noszą ją na wzór własnej mamy, czy takie zachowania również oznaczały zapędy homoseksualne?? A rodzice którzy natychmiast stanowczo się takim zachowaniom nie sprzeciwiają są propagatorami homoseksualizmu??
Ad.1
Ja nie napisalem, ze geje nosza torebki. Sodomici natomiast jak chca to je nosza... Grin
Jak sie komus gdzies poprzestawia, i zacznie latac na golasa - to mowi sie ze wariat. Jak inny zacznie nazywac sie Napoleonem - to tez nie powiesz ze to normalne. Jak gosc ma ochote na seks z dzi   więcej...

Odp: Zapraszam do dyskusji o Ewie Sowińskiej by Stefan June 23, 2007, 09:55:42 PM

Wtrącę się do dyskusji z WADIMEM. Przyjacielu zastanów się czy larum podnoszone przy każdej okazji przez MW, LPR, Panią Sowińską itp. itd. nie promuje przypadkiem homoseksualizmu ? Czy nie powoduje że osoba wchodząca w życie seksualne nie zechce spróbować "zakazanego" owocu ? Nie jestem seksuologiem i nie wiem jak jest naprawdę ale własnie seksuolodzy twierdzą że z orientacją seksualną ludzie się rodzą. Nie mam powodu im nie wierzyć a dotarło do mnie w krótkim 56-letnim zyciu u ludziach zmieniajacych płeć. to o czymś swiadczy. Hitler miał pomysł na likwidację homoseksualizmu - zdaje się że Niemcy nie są wolni od od tego jak nazywasz "zboczenia". Był za mało skuteczny ?

Odp: Zapraszam do dyskusji o Ewie Sowińskiej by Wadmin July 10, 2007, 05:16:59 PM

Stefan, przyjacielu.... Przeciez fakt, ze pokazuje sie filmy ktore przekazuja informacje, ze zabijanie, okaleczanie, gwalcenie, okradanie nie jest dla nikogo dobre - nigdy normalnego czlowieka nie beda sklanialy do "kosztowania zakazaniego owocu". Natomiast brak takich filmow moze spowodowac, ze ktos nieswiadom konsekwencji "kosztowania" moze bardzo latwo zejsc na manowce. Tymczasem pomyśl, ze to moze dzieki nam - homofobom czy LPR-manom itd., taka osoba bedzie czula "nasz smrodliwy oddech na swoich plecach"  Grin i dziesiec razy zastanowi sie, czy isc latwa acz zla droga glupich eksperymentow z seksem.

Dodaj komentarz      Cały wątek i zaawansowane funkcje forum      Inne wątki