Amber Gold i piramidy finansowe część Iczęść II
  Tweet   Blogi Polityczne      

Krzysztof Łoziński w Suwałkach, marzec 2016

nagrane 4 marca 2016

Krzysztof Łoziński opisuje, jak po jego publikacji Trzeba Założyć KOD, ku jego zdziwieniu powstała facebookowa grupa Komitet Obrony Demokracji. Wyjaśnia, dlaczego Chiny nie stały się demokracją w roku 1910 i jaki jest warunek konieczny istnienia demokracji. Omawia swoją książkę "Raport Gęgaczy" i kłamstwa PiS, czasem tak groteskowe, jak twierdzenie, że nie ma w Polsce stoczni, wygłoszone w stoczni. Ubolewa nad tym, że rządzący Polską politycy odbierają chleb humorystom. Mówi o roli Trybunału Konstytucyjnego i wyjaśnia, dlaczego atak na Trybnał oznacza likwidację demokracji. Ostrzega przed PiSowską ustawą o handlu ziemią, która doprowadzi do stopniowego przejęcia całej ziemi rolnej przez państwo.

Wypowiedź nadal w pełni aktualna, choć zamieszcozna tu z ponadrocznym opóźnieniem. Wypowiedź pochodzi z seminarium zorganizowanego przez KOD w Suwałkach 4 marcqa 2016, w ostatnim dniu kampanii przed wyborami uzupełniającymi do Senatu.

Inna wypowiedź z tego samego seminarium: MarcinSkubissewski o opinii Komisji Weneckiej


  Tweet   Blogi Polityczne      

Kontakt do autora: mm@skubi.net

Czy chcesz, aby ten blog się rozwijał? Jeśli tak, to proszę Cię o pomoc: poinformuj o nim znajomych. Możesz wspomnieć o całym blogu albo o konkretnym artykule. Blog nazywa się skubi.net — to się da zapamiętać.

Kolejne teksty: Aby dostawać powiadomienia o nowych tekstach, możesz

  • wysłać maila (nawet pustego) do notify@skubi.net (Twój adres pozostanie wyłącznie do wiadomości redaktora serwisu, wyłącznie w celu powiadamiania o nowych tekstach)
  • albo, jeśli wolisz, używać RSS RSS lub Twittera .

Przedruki tego tekstu: Zapraszam do robienia przedruków, zarówno na papierze jak w internecie. Proszę, aby w przedruku widniało nazwisko autora i proszę o informację o przedruku (mailem albo na forum).