Amber Gold i piramidy finansowe część Iczęść II
  Tweet   Blogi Polityczne      

Suwałki: seminarium, pikieta i proces ODWOŁANE

Marcin Skubiszewski, 14 września 2016

Sąd zmienił termin rozprawy z 19 września na 23 listopada. W związku z tym KOD odwołał spotkania przewidziane na 18 i 19 września w Suwałkach.

W najbliższych dniach będą miały miejsce w Suwałkach trzy wydarzenia, w których będę uczestniczył. Zachęcam wszystkich do przyjścia!

Dwa pierwsze wydarzenia organizuje KOD, trzecie natomiast odbędzie się z inicjatywy pana ministra Jarosława Zielińskiego:

  • Niedziela 18 września, godz. 18: seminarium pt.: Najpierw KOR, potem KOD? Proces polityczny w Suwałkach, wezmą udział Wojciech Onyszkiewicz, Seweryn Blumsztajn, Krzysztof Łoziński, Stefan Marcinkiewicz i Marcin Skubiszewski. W sali konferencyjnej Aquaparku, ul. Papieża Jana Pawła II.

  • Poniedziałek 19 września, godz. 8 rano: Pikieta pod biurami posła Zielińskiego i senator Anders, ul. Tadeusza Kościuszki 32, przeciw oskarżeniu osób, które wypowiadały się na spotkaniu z A. Anders. Udział wezmą Radomir Szumełda, Zbigniew Janas.

  • Poniedziałek 19 września, godz. 9 rano, Środa 23 listopada w małym brzydkim budynku sądu ul. Przytorowa 2: rozprawa, pięć osób obwinionych jest „o to, że w dniu 04 marca 2016r. około godziny 13.00 w Suwałkach przy ulicy Kościuszki 69 w budynku Archiwum Państwowego podczas otwarcia wystawy pod tytułem Armia Skazańców poświęconej armii generała Władysława Andersa wspólnie z innymi osobami, poprzez okrzyki i głośne komentarze nie dotyczące treści wystawy, przerywanie wypowiedzi osobom otwierającym wystawę, wywołanie szumu, hałas i harmider doprowadził do przerwania uroczystości otwarcia wystawy, czym zakłócił spokój i porządek publiczny. Tj. o czyn z 51§1kw. [kodeksu wykroczeń]”

KOD stworzył wydarzenie na Facebooku dla osób, które chcą wziąć udział (dotyczy wszczególnie mieszkańców Warszawy).

Dla przypomnienia: o sprawie, której dotyczy proces, była już mowa w prasie. Ja napisałem o sprawie tu, TVN24 zrobiła audycję dostępną tu.


  Tweet   Blogi Polityczne      

Kontakt do autora: mm@skubi.net

Czy chcesz, aby ten blog się rozwijał? Jeśli tak, to proszę Cię o pomoc: poinformuj o nim znajomych. Możesz wspomnieć o całym blogu albo o konkretnym artykule. Blog nazywa się skubi.net — to się da zapamiętać.

Kolejne teksty: Aby dostawać powiadomienia o nowych tekstach, możesz

  • wysłać maila (nawet pustego) do notify@skubi.net (Twój adres pozostanie wyłącznie do wiadomości redaktora serwisu, wyłącznie w celu powiadamiania o nowych tekstach)
  • albo, jeśli wolisz, używać RSS RSS lub Twittera .

Przedruki tego tekstu: Zapraszam do robienia przedruków, zarówno na papierze jak w internecie. Proszę, aby w przedruku widniało nazwisko autora i proszę o informację o przedruku (mailem albo na forum).