Chcę Polski normalnej
March 28, 2024, 08:52:08 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
News: SMF - Just Installed!
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: O Jarosławie Kaczyńskim i o Bronisławie Komorowskim  (Read 16633 times)
skubi
Administrator
Newbie
*****
Posts: 49


View Profile
« on: June 28, 2010, 08:15:58 PM »

... zapraszam do dyskusji.

Powrót do artykułu: http://www.skubi.net/pamietaj.html
Report to moderator   Logged
morski
Newbie
*
Posts: 6



View Profile
« Reply #1 on: June 28, 2010, 11:21:05 PM »

Ten tekst przypomina tylko to co było b. jasno widać podczas ostatniej debaty.
Jaro poległ przygnieciony własną żądzą władzy, a żałosne łkania pretorian i tak nikogo nie wzruszają...
Pójdę głosować, choć wiem, że mój Prezydent jeszcze się nie urodził...
Report to moderator   Logged
hub_lan
Newbie
*
Posts: 1


View Profile
« Reply #2 on: June 29, 2010, 12:44:17 PM »

Tak chcę POLSKI NORMALNEJ....
 tyle tylko że narodowy-socjalista J. Kaczyński nie zmierza w tym kierunku podobnie zresztą jak unio-socjalista B. Komorowski. Obaj reprezentują myślenie zmierzające do jak największego zniewolenia obywateli przepisami regulującymi wielkość kartki na której robimy notatki co mamy kupić przy najbliższej wizycie w sklepie. Kwestia druga również dotycząca obu kandydatów to zapędy do organizowania "darmowych" usług całemu społeczeństwu przy całkowitym pominięciu faktu że żadna z nich nie była nie jest i nie będzie darmowa gdyż to po prostu nie możliwe (chyba że czegoś nie wiem i wszyscy lekarze oraz nauczyciele pracują całkowicie za darmo a budynki szpitali czy szkół są wykonane w czynie społecznym w takiej technologii która całkowicie eliminuje koszty utrzymania energii i remontów) a jedyna różnica polega na tym że przemocą odebrane środki wszystkim w 40% się marnuje a pozostałe 60% przeznacza na finansowanie tworów niewydolnych mało przyjaznych i całkowicie nie skutecznych oraz diabelnie drogich (vide służba zdrowia i system edukacji). Takie podejście ma zdecydowanie bliżej do faszyzmu niż do normalności no chyba że potraktujemy rządy Mussoliniego w Italii jako coś normalnego ale wtedy to przepraszam beze mnie. Właśnie dlatego nie wybieram się na drugą turę bo po prostu legitymizowanie któregokolwiek z tych dwu zwykłych złodziei (tak zabieranie pieniędzy pod przymusem na coś z czego nie zamierzam korzystać jest zwykłym złodziejstwem) poprzez samo podbicie frekwencji uważam za niemoralne.
Report to moderator   Logged
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!