Chcę Polski normalnej
March 29, 2024, 10:05:33 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
News: SMF - Just Installed!
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 ... 5 6 [7]
  Print  
Author Topic: Uwagi do naszej oddolnej kampanii  (Read 263534 times)
paweł
Guest
« Reply #90 on: October 10, 2007, 10:12:32 PM »

Quote
Pawełku - tak chyba trzeba sie zwracac

Quote
pewnie za mlody jestes

napisz też że jestem przystojny Wink


Quote
Koniec korupcji w służbie zdrowia

Koniec bedzie razem z koncem publicznej sluzby zdrowia - kazdy da w lape zeby bliska mu osoba miala lepsza opieke, tym bardziej ze wie ile zrabiaja pielegniarki i lekarze
wystarczy wprowadzić kontrolę i
wiele się zmieni
A przede wszystkim łapówki biorą ordynatorzy a nie pielęgniarki i młodzi małozarabiający lekarze

Quote
Koniec bezrobocia-ponad 1000000 pracujących więcej

Wynika to ze wzrostu gospodarczego - jak chcesz wiedziec dlaczego jest teraz taki a nie inny to zobacz na faze cyklu koniunkturalnego  w jakiej bylismy przed 2005, zobacz co zrobil rzad Belki w sprawie opodatkowania firm, no i przypomnij sobie co stalo sie 1 V 2004... To tylko 3 czynniki a jest ich wiecej - podpowiem - żaden nie zalezy od tego rzadu. PiS nie zrobil ***absolutnie*** nic co upowaznia do chwalenia sie obecna dynamika gospodarki.
BTW. Teraz mamy stope bezrobocia 12% (w zimie bedzie wiecej) - smiala teza ze to juz koniec tego problemu...
 


daruj te cykle, wcześniej jakoś nie przyspieszały one gospodarki a jedynie znikanie majątku narodowego
z unią integrujemy się od dłuższego czasu i 1-5-05 nie jest datą kluczowa a Belka coś zrobił  pod koniec gdy już tracili władzę odblokował kredyty i to jest rzeczywista przyczyna wzrostu gospodarczego Lips sealed
I Mam pytanie jak by wyglądał nasz kraj gdyby Michnik z chytrości nie opublikował nagrań z Rywinerm
Pewnie mu się to śni teraz w koszmarach  Grin Grin Grin

Quote
Pawełku - tak chyba trzeba sie zwracac do osoby ktorej nazwiska Kryże, Wasserman, Łopiński nic nie mowia...

 cóż prócz  Wassermana  nie wiele Mi mówią [w przeciwieństwie do Was Ja muszę zarabiać na chlebek, więc nie mam wiele czasu na politykę] , ale nie to jest chyba najważniejsze
każdy z nas dorastał w komunizmie i jakoś był w ten system uwikłany i każdy o ile  niema na rękach krwi ani zdrady powinien mieć szansę rehabilitacji  i pracy dla Polski

Quote
Normalna polityka zagraniczna

normalne jest rozmawianie a nie tupanie noga - polityka zagraniczna to nie IRP i liberum veto

No właśnie , i nie robienie loda każdemu kto sobie tego zażyczy
napisałbym więcej na ten temat ale Mnie zbanujecie.

Quote
- szybko wprowadzimy nizsze podaki (szybko to chyba mniej niz 2 lata - w sumie to 1/2 kadencji)
- odpolitycznienie administracji publicznej
- ograniczenie i uproszczenie procedur niezbędnych do rozkręcenia działalności gospodarczej i pomoc w zakładaniu własnej firmy (SLD uchwalilo jedno okienko, PiS zapomnial to przygotowac bo akurat w teczkach grzebali)
- przebudowa systemów ochrony zdrowia (kaczynski w debacie z kwasniewskim stwierdzil ze system z NFZ jest zly ale bedziemy ladowac w niego wiecej kasy)
- likwidacja KRRiTV (zamiast likwidowac to w 4 dni calkowicie zawlaszczyli)

Nie dyskutujmy używając argumentów z Gazety Wyborczej  szczególnie
po artykule „patriotyzm jest jak rasizm „


Quote
PiS nieustannie przekonuje ze jest swietnie, ze to wszystko ich zasluga a mowi to bo zgodnie z zasada Kurskiego "narod jest ciemny wiec narod to kupi".

I Kurski tak powiedział Shocked

Quote
OK... wiecej nie pisze bo to jak kopanie lezacego... nawet dobre pomysly (np. sady 24h) potrafili skutecznie spaprac

Oby nie okazało się że po kilku latach rządów PO LiD będziemy leżeć wszyscy

Report to moderator   Logged
Ektobus
Newbie
*
Posts: 3


View Profile
« Reply #91 on: October 10, 2007, 11:13:09 PM »

Widać że Pan pawel ślepo wierzy w pana Jarosława K i żadne argumenty do niego nie przemówią, bo zawsze wszystko może zrzuć na propagandę Gazety Wyborczej itp. Zastanawia mnie tylko czy zauważa swoją niekonsekwencję np. raz pisze o rozliczaniu komuchów, a jak mowa jest o dawnych komuchach w obecnym pis to okazuję się że każdy ma szanse na rehabilitacje, innym razem dowiadujemy się że wzrost gospodarczy jest zasługą PiS, a potem że to dzięki odblokowaniu kredytów przez Belkę. Ale tu się nawet muszę zgodzić poziom naszego wzrostu gospodarczego jest "zasługą" PiS w końcu kraje w których rząd postanowił wykorzystać koniunkturę po wstąpieniu do unii osiągają  DUŻO lepsze wyniki wystarczy spojrzeć na Czechy, Słowację, Łotwę, Estonię  no i Litwę, gdzie wzrost gospodarczy jest na poziomie 12 %(choć nie znam dokładnej wartości) Polska wypada mizernie.

A tak jeszcze wykorzystując zasadę J.K. i ministra Ziobro, że jeśli udowodni się komuś 1 kłamstwo to jest to podstawa do odrzucenia wszystkiego co mówi(pisze)
Quote
  Jak  PiS steruje ludźmi ? Rydzyka słucha 100 –200tys babć.
 http://mediafm.net/radio/5583,EstyMedia.pl:-sluchalnosc-radia-tygodniowa-.html
Quote
W socjotechnice istnieje pojęcie wszczepienia –zaprogramowania Ty masz to w związku z Radiem Maryja
Przecież tego radia słucha 100-200 tys babć

Zgodnie z podanym rzez ciebie linkiem z wynikami słuchalności Radio Maryja osiągnęło wynik:
Quote
6 6,42 0,40 RADIO MARYJA
  Czyli 6,42% przy błędzie średnim kwadratowym 0,40%. Ponadto jest jeszcze jedna informacja
Quote
1% odpowiada 320 000 osób
Więc z prostego rachunki mnożenia   6,42*320000=2054400 - Słuchacze Radia Maryja I tu pojawia się moje pytanie kto tu ma co wszczepione??


No i jeszcze jedno
Quote
w przeciwieństwie do Was Ja muszę zarabiać na chlebek, więc nie mam wiele czasu na politykę
co miał oznaczać ten przytyk?? Sugerujesz że czytelnicy tego forum żyją powietrzem, czy może żyją z majątku narodowego który rozkradli w czasach III RP, bo jak wiadomo wszyscy którzy nie zgadzają się z jedyną słuszną koncepcją wielkiego wodza Jarosława to: lewacy, komuchy, SBcy, złodzieje etc.
« Last Edit: October 10, 2007, 11:15:27 PM by Ektobus » Report to moderator   Logged
paweł
Guest
« Reply #92 on: October 11, 2007, 09:39:11 PM »

Panie „Ektobus” nie jestem fanatykiem dwu 1,5metrowych chomików, lecz to co wy wypisujecie na tym forum pachnie jakąś sektą .
Spójrzmy, czym różnią się ostatnie dwa lata od rządów poprzednich ekip oczywiście prócz sukcesów
Gospodarczych które po 16 latach wytężonej pracy nie opacznie wykrystalizowały się za rządów PiS
Ano tą największą chyba różnicą jest stosunek mediów do rządu .
Stosunek ten zawsze wazeliniarski (czego się zresztą spodziewać po  agencie  Solorzu) nagle stał się
dojrzały i krytyczny
W latach 90tych  wedle mediów było wręcz idyllicznie, nie było mafii, korupcji, nieuczciwych członków rządu .
(A nieliczni z odmiennym zdaniem kończyli z ciężkim zatruciem ołowiem –jak Papała)
Za rządów PiS zaczęto nagle zwracać uwagę na odpolitycznienie służb specjalnych ,wpadki wyborcze ” takie jak brak obiecanych 3000000 mieszkań mimo że wcześniej nikogo nie raziło rozmijanie się z prawdą  w obiecankach pracy,poprawy warunków życia ,czy 300000000dla każdego Czy tak niemoralne zachowania jak nagrywanie kłamców (ziobr0).
Albo zmuszanie pielęgniarek do mieszkania w miasteczkach namiotowych gdy wcześniej się je po prostu pałowało
I to ten stosunek właśnie powoduje że będący przy władzy
PiS będzie robił wszystko co się da by w Polsce żyło się lepiej a każda próba   oszustwa spowoduje straszną wrzawę.
Zasada ta nie działa w stosunku do Platformy  Obywatelskiej. Przykłady ?
Ależ proszę : sprawa posłanki na  Helu  ucichła po dwu dniach, gdyby była ona z PiS żyła by do samych wyborów,czy kwestia Nelly Rokita- wciągu paru dni z ładnej oryginalnej damy stała się brzydkim bezmyślnym dziwadłem.
Report to moderator   Logged
Bogdan Malec
Guest
« Reply #93 on: October 11, 2007, 11:29:35 PM »

Tania i płytka propaganda.
Report to moderator   Logged
paweł
Guest
« Reply #94 on: October 12, 2007, 09:26:37 PM »

nie życzę nikomu żle ale gdyby któryś z Was wylądował pod skalpelem
dr. Mirosława  G. I zgubiłby portfel. To  zaraz na pewno by zrozumiał że przekonywanie przez TVN i  inne media że padł on ofiarą nagonki Kaczorów, którzy probują
 stworzyć pierwszą  w  Uni Europejskiej dyktaturę, emerycko-rydzykową? są jakieś takie głupie.
I pewnie momentalnie stałby się zwolennikiem  dyktafonów , podsłuchiwania i wyprowadzania szubrawców w kajdanach
Bo to PiS ruszył tą górę gówna i czy się to komuś podoba czy nie smrodu nikt już niezamaskuje ,
I proszę niemówcie że PO zrobiłaby to samo  oni już byli u władzy czy to jako AWS czy Unia Wolności.


Sory za Radio Maryja po prostu spojrzałem na 6,5 słuchaczy nie sądziłem że w Polsce słucha radia 32000000
ludzi
Lecz nie nazywaj tego kłamstwem i nie porównuj mnie do świn takich jak Kaczmarek czy Lepper bo niebyło to świadome.


Quote
Zastanawia mnie tylko czy zauważa swoją niekonsekwencję np. raz pisze o rozliczaniu komuchów, a jak mowa jest o dawnych komuchach w obecnym pis to okazuję się że każdy ma szanse na rehabilitacje,

każdy z nas dorastał w komunizmie i jakoś był w ten system uwikłany i każdy o ile  niema na rękach krwi ani zdrady powinien mieć szansę rehabilitacji  i pracy dla Polski


Report to moderator   Logged
Buma
Guest
« Reply #95 on: October 12, 2007, 09:42:46 PM »

hahha TUSK vs KACZYNSKI 100 :1 buahahha jaka kompromitacja, kaczyński powinien iść na kurs szybkiego czytania , żeby szybciej czytać rzeczy z notesika czy tam skryptu wielkosci A4 ktorego nikt nie zauwazyl i tego ze siega po okulary tez
Report to moderator   Logged
Rydzykant
Guest
« Reply #96 on: October 13, 2007, 01:59:22 PM »

plakat wyborczy

http://allegro.pl/item255928993_plakat_na_wybory_2007_moj_malutki_pis_tolecik_od1.html
Report to moderator   Logged
paweł
Guest
« Reply #97 on: October 13, 2007, 05:28:42 PM »

Nie wiem co was tak cieszy. Panowie z  PO  byli już parę razy u władzy  jako unia wolności i AWS i zawsze kończyło się to wzrostem bezrobocia a jedyne ich cudy gospodarcze to znikanie majątku narodowego.
Może tutaj ktoś mi wyjaśni czemu teraz ma być inaczej. 
 
Report to moderator   Logged
cube
Guest
« Reply #98 on: October 15, 2007, 12:38:42 AM »

Quote
Nie dyskutujmy używając argumentów z Gazety Wyborczej

buhaha - argumentami z Wyborczej nazywasz cytaty z programu jednie slusznej (wg Ciebie) parti :-)
 
Nie trolluj juz wiecej tutaj bo okazujesz sie smarkiem bez zadnych argumentow...

BTW. W rzadzie AWS byli min. niejaki Lech Kaczyński, Kazimierz Ujazdowski, Marcinkiewicz (prezydent z PiS, wiceprezes PiS, byly premier z PiS - gdyby Ci te nazwiska nic nie mowily)
Report to moderator   Logged
aaa
Guest
« Reply #99 on: October 15, 2007, 02:38:09 AM »

Unia wolności była super
Report to moderator   Logged
paweł
Guest
« Reply #100 on: October 15, 2007, 12:47:25 PM »

Koniec listy?
Report to moderator   Logged
PO musi wygrać wybory
Guest
« Reply #101 on: October 17, 2007, 09:59:31 AM »

Pielęgniarki co one się wycierpiały, zanim dostały te pare groszy czy lekarze, jak oni ich poniżają
Obniżaja podatki zamiast zapewnić im Europejskie Zarobki.
Naprawdę zmuszają ich do pracy za takie pieniądze.
NIEUDOLNOŚĆ w gospodarce, dobrze że nasze rządy zbudowały drugą Japonię
Bo byśmy teraz głodowali, a ostrzegała  Wyborcza ,PiS zniszczy gospodarkę
Jaka NIEUDOLNOŚĆ zamiast reformować, obniżać podatki oni rozdają te pieniądze,
Przecież  za Buzka Nasz rząd posłał policję pielęgniarki spałował i uratował kasę
Naprawdę musimy wrócić do władzy , by zbudować drugą Irlandie
Zgorszenie jakie sieje ta CBA, to trzeba rozwiązać, natychmiast.
Co oni zrobili z Ryszarda Krauze. Jaka nienawiść
 Ludzie PO tyle razy rządzili Polską i jako Unia Wolności i AWS  naprawdę praktycznie każdy
z Nas był już w rządzie ale ZAWSZE interesy Rysia były najważniejsze.
Naprawdę musimy wrócić do władzy , by zbudować drugą Irlandie
Polacy  Nam wierzą, muszą tylko WRACAĆ, i więcej pracować a będzie Nam dobrze   
A ta ich polityka zagraniczna – wstyd zamiast siedzieć cicho to oni o głupią Joanine całą Europę zrywają, pani KANCLERZ to całą noc nie spała
A ten rurociąg pod Bałtykiem, jak  pluli, co on im przeszkadzał.
Czy ta wojna handlowa z Rosją co my są Francja żeby Unia za nami stawała.
A ta ropa z Azerbejdżanu sam Putin się zezłościł.
Dobrze że nasza prasa pisze że Polacy są spokojni że to tylko ten rząd ,naprawdę wstyd 
A jaka nienawiść zamykają lekarzy, biznesmenów czy myśmy kogoś zamknęli czy przeszkadzaliśmy biznesowi
Czy u nas była korupcja. I to nagrywanie –jak można tak ludzi pokazywać ,szkalować
Coo nich ludzie pomyślą.
Co za  chamstwo  ta Sawicka, czy my przez tyle lat zamkliśmy jakiegoś posła
Przecież  trzeba spokoju budowania
PiS trzeba odsunąć od władzy
KONIECZNIE

ZAGROŻONY


Można kopiować powielać nawet ty ek wycierać
Report to moderator   Logged
Proste pytanie
Guest
« Reply #102 on: October 18, 2007, 03:53:14 PM »

Mam do was ogolne pytanie:

"Czy glosowalibyscie na PiS ,gdybyscie wiedzieli,ze premier i jego minister sprawiedliwosci sa w zwiazku mesko-meskim?"

Prosilbym o prosta odpowiedz: Tak lub Nie. Dziekuje

Report to moderator   Logged
Pages: 1 ... 5 6 [7]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!