Chcę Polski normalnej
March 28, 2024, 07:50:05 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
News: SMF - Just Installed!
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Print  
Author Topic: Uwagi do naszej oddolnej kampanii  (Read 263500 times)
cube
Guest
« Reply #60 on: September 26, 2007, 10:54:20 PM »

Oprócz tych ulotek i plakatów mogły by jeszcze być listy. Najlepiej polecone.

Rozumiem Paweł że Ty bedziesz sponsorem tej akcji Wink
Report to moderator   Logged
POkuta sie należy
Guest
« Reply #61 on: September 28, 2007, 10:44:59 AM »

DLA POLSKI PO GORSZE NIż ZłO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PS. cHYBA "nIEUDOLNEJ"
BUZZWORD
Report to moderator   Logged
LID co to za lewica??
Guest
« Reply #62 on: September 28, 2007, 02:38:12 PM »

LiD TO TAKA LEWICA , KTóRA MAJAC OK 60% GłOSóW:
POZOSTAWIA KONKORDAT BO BOI SIę REAKCJI KOśCIOłA,
POZOSTAWIA POZBAWIAJąCą KOBIETę INTYMNOśCI USTAWę O ABORCJI, KTóRA ZMUSZA SPOWIADAć SIę JEJ SęDZIEMU , PROKURATOROWI, ADWOKATOWI DLACZEGO POSTęPUJE TAK A NIE INACZEJ.
POZOSTAWIA W SZKOLE RELIGJę ,KTóRą TAM WPROWADZIł AWS.
CO TO ZA LEWICA , KTóRA BOI SIę KLERU??

LID JEST TAKą SAMą LEWICą JAK PIS A NAWET OD PISU LID JEST BARDIZJE NA PRAWO
Report to moderator   Logged
Przeszłosc premiera
Guest
« Reply #63 on: September 28, 2007, 08:40:07 PM »

Przed chwilą skopiowałem z forum onetu, czyżby to prawda. straszne
Nie wiem co innych Polaków, ale mnie od Jarosława Kaczyńskiego przede wszystkim odrzuca tchórzostwo i konformizm, połączone z gigantyczną mitomanią. Nie jest przypadkowe zachowanie Jarosława, kreującego się na wielkiego Polaka, walczącego w bamboszach o wolność ojczyzny to jest projekcja jego kompleksów, które się narodziły jeszcze dzieciństwie. Jarosław Kaczyński jest cudownym dzieckiem. Przedstawimy jego cudowne życie w kategorii siedmiu cudów świata

1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.
2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce
3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.
4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, z kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.
5) Cud piaty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.
6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy.
7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą wczasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?

Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Być może postraszył esbeka lustracją, układem, oligarchią? A może po prostu oficer zadzwonił do ojca, kazał odebrać syna, wyłoić w tyłek i obiecać, że się więcej nie będzie wygłupiał. Wiecie, rozumiecie towarzysze z PiS tak po starej partyjnej znajomości. Pomożecie rozwiązać zagadki cudownego życia wodza


~nie moje, kopia z "pardonu", 28.09.2007 20:11
Report to moderator   Logged
kulalis
Newbie
*
Posts: 2


View Profile
« Reply #64 on: September 30, 2007, 09:34:10 PM »

Pan Ziobro reklamuje nowy model dyktafonu pod nazwą "Ziobrawiec"
Report to moderator   Logged
kulalis
Newbie
*
Posts: 2


View Profile
« Reply #65 on: September 30, 2007, 09:44:54 PM »

Wy tu sobie Kowalski jesteście postkomunistycznym oligarchą, macie mieszkanie i samochód kupione za komuny, a wiadomo kto wtedy dostawał talony i mieszkania – ubecy i członkowie partii – więc jesteście Kowalski z układu. Jeśli ktoś miał pieniądze, to skądś musiał je mieć – na pewno z korupcji! Więc my wyjaśnimy, skąd mieliście pieniądze i komu je ukradliście, bo komuna to sami złodzieje. Jak już was posadzimy, to po pół roku się przyzna-cie i wydacie swoich wspólników – Tuska, Wałęsę i Kwaśniewskiego z Kaczmarkiem. Luksusowe auto i drogie mieszkanie sąd, kiedy go odzyskamy, przekaże naszym wyborcom i tak spełnimy obietnicę oddania trzech milionów mieszkań – bo takich jak wy Kowalski, niebezpiecznych wrogów państwa jest dużo więcej. A jak zabraknie komuny, to się dobierze z wyborców Platformy, która jest wszystkiemu winna. To mówiłem ja, a ja zawsze dotrzymuję obietnic, bo we mnie jest samo dobro. Lechujarek.
TKMożesz odsunąć ICH od władzy
Report to moderator   Logged
pawel
Guest
« Reply #66 on: October 03, 2007, 09:59:30 PM »

1. Premier nie musi być ładny wystarczy że będzie uczciwy
2. Przeczytajcie program PiS tam pisze co obiecali http://www.pis.org.pl/download.php?g=mmedia&f=program_2005_skrot.pdf
3.    Drogi czytelniku Wiesz że onet jest cenzurowany?
Przyjrzyj się telewizji zobacz że żadna nie jest obiektywna {państwowa też}
4.    Jak  PiS steruje ludźmi ? Rydzyka słucha 100 –200tys babć.
 http://mediafm.net/radio/5583,EstyMedia.pl:-sluchalnosc-radia-tygodniowa-.html
 5.    Układ istnieje –jeśli czegoś nie widać to nieznaczy że nie istnieje
Report to moderator   Logged
rupert
Guest
« Reply #67 on: October 04, 2007, 11:55:57 PM »

Report to moderator   Logged
rupert
Guest
« Reply #68 on: October 04, 2007, 11:58:06 PM »

Report to moderator   Logged
Ykee
Guest
« Reply #69 on: October 05, 2007, 08:52:05 AM »

witam

Za moją namową zrobiliśmy małą (testową) akcję w Głogowie z plakatami. Na kilkadziesiąt rozwieszonych plakatów w jednym osiedlu, zostało 7 (po dwóch dniach) - więc akcja była udana... Smiley Szykujemy się dalej...

Osobiście uważam, że nie wszystkie plakaty są na dobrym poziomie, ale my tu sobie wybierzemy najlepsze... Z OBWE  trzeba nieco zmodyfikować, bo w końcu jednak przyjechali, ale można pisać z jakim trudem.

Druga najważniejsza sprawa, to uprawnienia jakie dał Kaczor CBA, do wyciągania danych z ZUS - "permamentna inwigilacja".

Zdjęć prawie nie wykorzystuję, poza tym pierwszym i Kaczyńskim z Hitlerem... dobre to - szkoda że prawdziwe.

A jaka ciekawostkę opowiem taką historyjkę:
Mój brat opowiadał, że jego kolega spytał się babci na kogo będzie głosować. A ona odpowiedziała, że jeszcze nie wie, bo o.Rydzyk jeszcze nie zdecydował... hmmm

Jak wygra PiS - wyjeżdżam z kraju. Bo będzie tylko gorzej.

Pozdrawiam
Ykee
Report to moderator   Logged
Eonir
Newbie
*
Posts: 6


Spreading Fire


View Profile
« Reply #70 on: October 05, 2007, 09:17:40 AM »

Opowiem wam historyjkę, prawdziwą i trochę smutną, jakby sie zastanowić.

Mój dziadek wybrał się z moją babcią do szpitala w sprawie operacji oka. Siedzieli w poczekalni czekając w kolejce długiej jak Chiński Mur. Jakaś starsza kobieta siedząca obok zapytała się
- Na kogo państwo głosują?
- Na Platformę - odrzekł mój dziadek, od pięćdziesięciu lat konserwatywny liberał, czekający na nawrócenie się reszty kraju.
- Co?? Na tych ŻYDÓW?!?!
- Do Żyda się pani modli, a na Żyda nie może pani zagłosować? Smiley
Po czym kobietę zatkało, i przez najbliższe dwie godziny nie odezwała się słowem.
Report to moderator   Logged

pelen pozytyw
Guest
« Reply #71 on: October 05, 2007, 02:46:46 PM »

pelen pozytyw!! ulotki juz sie drukuja:))
popieram w 100%,
Report to moderator   Logged
paweł
Guest
« Reply #72 on: October 05, 2007, 08:07:15 PM »

1.Nieznam tych nazwisk ale gdyby było się do czego przyczepić TVN czy gazeta ‘wybiórcza’ na pewno
by się rzuciły na ten klimat.
Babciu odbierz wnuczkowi wyborczą - uratuj ten kraj
2.Uprawniebia CBA nie są czymś nadzwyczajnym
a boją się ich tylko złodzieje
3.W kolejce do lekarza nie trzeba już pełnego portfela . CBA zrobiło rzecz  nie możliwą  {przez 18lat] –zlikwidowało korupcję wśród lekarzy .
Dlatego został zbluzgany w tej kolejce.

Ps. Mam nadzieję że nie usuniecie tej wypowiedzi tak jak robi to onet czy WP czy inne strony związane z układem
Report to moderator   Logged
Banan
Guest
« Reply #73 on: October 05, 2007, 08:26:36 PM »

Jestem za PO,ale powinna zmienić lidera,jest mało konkretny,nie ma przebicia i imię Donald zbyt kaczo (nie mylic z byczo) się kojarzy.
Report to moderator   Logged
Sowiecki Agent
Guest
« Reply #74 on: October 05, 2007, 11:25:21 PM »

zapraszam takze na moja strone: http://www.zbigniewziobro.org
Report to moderator   Logged
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!