Chcę Polski normalnej
March 29, 2024, 11:45:46 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
News: SMF - Just Installed!
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Print  
Author Topic: Uwagi do naszej oddolnej kampanii  (Read 263537 times)
skubi
Administrator
Newbie
*****
Posts: 49


View Profile
« Reply #30 on: September 19, 2007, 11:32:18 AM »

> Ten plakat pt. "Głosuj albo one zrobia to za Ciebie" wydaje mi sie troche nie na miejscu. Takie hasło
> tylko rozdraznia takie kobiety, one poprostu nie widza tego że są manipulowane, że sa
> "miesem wyborczym" .

To zależy, do kogo się zwracasz. To zdjęcie raczej nie jest do drukowania (w każdym razie ja
go nie dam do drukarni), tylko do internetu. Dałem je, bo dostałem je mailem, i myślę, że jest
celnym strzałem dla zobojętniałych w stylu "Kaczorów nie cierpię, ale inni też nie cacy, więc
nie głosuję". To zdjęcie mówi im: "OK, Platforma nie cacy, LiD to idioci/komuchy, ale nawet
jeśli to wszystko prawda, to i tak głosować trzeba".
Report to moderator   Logged
AS
Guest
« Reply #31 on: September 19, 2007, 12:41:39 PM »

Ja mam jeszcze taki pomysł:

Mamo! Przepraszam, że nie mogę być przy Tobie, pomagać Ci i wspierać w tych ciężkich chwilach. Wiesz, że musiałem wyjechać z kraju, który kocham, bo życie mnie do tego zmusiło. Przykro mi, że gardzą mną ludzie, którym się wiedzie, że Pan prezydent uważa mnie za nieudacznika a PiS nie zauważa, że to dzięki takim jak ja zmniejszyło się bezrobocie. Tęsknię za Tobą, Mamo i marzę, że nadejdą lepsze czasy.

Głosując na PiS kupujesz swojemu dziecku bilet w jedną stronę do Anglii!

Głosując na PiS skazujesz miliony młodych ludzi na wyjazd z kraju!
Report to moderator   Logged
Dzieki
Guest
« Reply #32 on: September 19, 2007, 02:27:16 PM »

Dzieki ta prace - dokladnie tego szukalem

Zabieram sie za promowanie w Wieniu.

Podrowienia
Report to moderator   Logged
skubi
Administrator
Newbie
*****
Posts: 49


View Profile
« Reply #33 on: September 19, 2007, 03:37:46 PM »

> Zabieram sie za promowanie w Wieniu.

Bardzo się cieszę i dziękuję. Gdzie to jest? (chyba że chodzi o Wiedeń?)
Report to moderator   Logged
Hans von Laser
Guest
« Reply #34 on: September 19, 2007, 04:35:02 PM »

Witam.
Pozwoliłem sobie rozreklamować niektóre treści z Pana strony w internecie (głównie na forach). Oczywiście wszędzie umieszczam źródło i odnośnik do Pańskiej strony.
Mam nadzieję, że akcja pomoże coś zmienić w naszym kraju.
Pozdrawiam
Maciej Laaser
Report to moderator   Logged
sing
Guest
« Reply #35 on: September 19, 2007, 08:59:03 PM »

Większych idiotyzmów jak na tej stronie to jescze nie czytałem. Pozdrawiam i życze udanej zabawy. Chyba tak to trzeba traktować.
Report to moderator   Logged
clondike
Guest
« Reply #36 on: September 20, 2007, 08:17:46 AM »

Panie Marcinie, imienniku drogi, dziękuję za genialny pomysł Smiley. Podlasie - ponoć bastion PiS i wąsatego Putry - nie zostawi tego.

Postaram się zrobić ulotkę bardziej regionalną, o ludziach PiS w rejonie - myślę że to jest niezły krok żeby tak docierać do wyborców. Tak, żeby nie zagłosowali na złego kandydata Wink. Bez _kłamstw_ bo prawda sama się obroni, jeśli tylko dobrze ją cytować Smiley
Report to moderator   Logged
skubi
Administrator
Newbie
*****
Posts: 49


View Profile
« Reply #37 on: September 20, 2007, 09:01:31 AM »

Panie Marcinie, imienniku drogi, dziękuję za genialny pomysł Smiley. Podlasie - ponoć bastion PiS i wąsatego Putry - nie zostawi tego.

Postaram się zrobić ulotkę bardziej regionalną, o ludziach PiS w rejonie - myślę że to jest niezły krok żeby tak docierać do wyborców. Tak, żeby nie zagłosowali na złego kandydata Wink. Bez _kłamstw_ bo prawda sama się obroni, jeśli tylko dobrze ją cytować Smiley

Za to dziękuję szczególnie: chętnie przyjmuję każdą pomoc i wszystke uwagi, ale szczególnie cenne będą uwagi (czy
nawet gotowe projekty) na temat poszczególnych mniej ważnych kandydatów, o których ja mniej wiem, a więc sam
bym nic sensownego nie wymyślił.

Alleluja i do przodu, jak mawia pewien bohater spotów wyborczych Platformy.
Report to moderator   Logged
patriota
Guest
« Reply #38 on: September 20, 2007, 02:57:32 PM »

Pomimo Waszych ukrytych celow i tak PiS wygra wybory,poniewaz taka jest wola prawdziwych patriotow a nie zakamuflowanych ......
PiS i tylko PiS!!!
Report to moderator   Logged
JULIAN
Guest
« Reply #39 on: September 20, 2007, 06:58:19 PM »

Gorąco popieram prowadzoną kampanię ale mam złe przeczucia i uważam, ze to PIS ma jednak największe szanse na wygrane wybory.
Na PIS będzie glosował ,,żelazny elektorat - słuchacze RM i wielbiciela O. Rydzyka".
Według szacunków to prawie 6 mln. głosów !!!

Proszę więc aby na forum wiecej miejsca poświęcić rozgłośni RM i ,,układowi Rydzyk-Kaczyński".

Prosze o wykazanie powiązań polityczno -biznesowych miedzy ,,tymi panami"
( np.,,załatwiona" dotacja dla szkoły Rydzyka ze środków unijnych, prowadzenie kamanii wyborczo-propagandowej w RM przez polityków PIS, brak właściwej reakcji organów państwowych na znieważanie głowy państwa, nie rozliczenie środków pieniężnych zbieranych przez RYdzyka na Stocznie GD., brak przejżystości w finansowaniu RM i itp.).

BARDZO PROSZE O OPRACOWANIE I ZAMIESZCZENIE ODPOWIEDNIEGO TEKSTU, KTORY BĘDZIE ZOZUMIAŁY DLA tzw. ,,PRZECĘTNEGO" OBYWATELA.
Report to moderator   Logged
Horst-Peter
Newbie
*
Posts: 1


View Profile
« Reply #40 on: September 20, 2007, 10:26:55 PM »

Nareszcie cos sie dzieje
Report to moderator   Logged
ble
Guest
« Reply #41 on: September 20, 2007, 11:45:37 PM »

ostry oszolom jestes. ale to sie leczy. ze ci sie chcialo...brak szacunku, nie zaslugujesz.
Report to moderator   Logged
sirenqua
Guest
« Reply #42 on: September 21, 2007, 02:22:32 AM »

W tym spocie widzimy (mających wzbudzać naszą odrazę) cwaniaków, mafiozów, którzy kradną, kombinują i przekupują opozycję polityczną, kopcąc przy tym cygara (pfuj) i popijając drogi, zagraniczny bimber (pfuj), po czym jeden z nich się unosi przez komórkę: „trzeba skończyć z tym Ziobrą i Kaczyńskimi”!

To jest ostatnie ujęcie spotu. Hasło poleciało w świat. Podświadomość widza je przyjęła i zakodowała, przyjmując do wiadomości, że trzeba skończyć z tym Ziobrą i Kaczyńskimi!

Report to moderator   Logged
xyz
Guest
« Reply #43 on: September 21, 2007, 08:00:49 PM »

czy coś mi się nie podoba? owszem wszystko. nie wiesz autorze co mówisz i wypisujesz. Żenada!!!mieszanka głupoty, prostactwa i bezczelności!ale nie dziwi. W końcu jesteś reprezentantem PO jak nie trudno sie domyślić...
Report to moderator   Logged
zenon
Guest
« Reply #44 on: September 22, 2007, 12:38:33 AM »

HA HA HA HA.
Prostackie, slabe, bez polotu. Zreszta, podobnie wyglada kampania, ktora raczy nas kierownictwo PO. Dziennikarze na ostatniej waznej konferencji Tuska (ta z prezentacja spotow) spali. Nie zadali ani jednego pytania po zakonczeniu. Nuda, nuda, nuda. Mohery i rydzyki - na tym nie da zbudowac sie dobrej kampanii!!!

Czekajcie do 21 pazdziernika. Bedzie katastrofa nieudacznika Tuska i cwaniaka Schetyny.
Report to moderator   Logged
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!