Chcę Polski normalnej
May 28, 2024, 06:26:01 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
News: SMF - Just Installed!
 
  Home Help Search Login Register  
  Show Posts
Pages: [1]
1  Kategoria ogólna / Wszystkie tematy / Odp: Uwagi do naszej oddolnej kampanii on: October 10, 2007, 11:13:09 PM
Widać że Pan pawel ślepo wierzy w pana Jarosława K i żadne argumenty do niego nie przemówią, bo zawsze wszystko może zrzuć na propagandę Gazety Wyborczej itp. Zastanawia mnie tylko czy zauważa swoją niekonsekwencję np. raz pisze o rozliczaniu komuchów, a jak mowa jest o dawnych komuchach w obecnym pis to okazuję się że każdy ma szanse na rehabilitacje, innym razem dowiadujemy się że wzrost gospodarczy jest zasługą PiS, a potem że to dzięki odblokowaniu kredytów przez Belkę. Ale tu się nawet muszę zgodzić poziom naszego wzrostu gospodarczego jest "zasługą" PiS w końcu kraje w których rząd postanowił wykorzystać koniunkturę po wstąpieniu do unii osiągają  DUŻO lepsze wyniki wystarczy spojrzeć na Czechy, Słowację, Łotwę, Estonię  no i Litwę, gdzie wzrost gospodarczy jest na poziomie 12 %(choć nie znam dokładnej wartości) Polska wypada mizernie.

A tak jeszcze wykorzystując zasadę J.K. i ministra Ziobro, że jeśli udowodni się komuś 1 kłamstwo to jest to podstawa do odrzucenia wszystkiego co mówi(pisze)
Quote
  Jak  PiS steruje ludźmi ? Rydzyka słucha 100 –200tys babć.
 http://mediafm.net/radio/5583,EstyMedia.pl:-sluchalnosc-radia-tygodniowa-.html
Quote
W socjotechnice istnieje pojęcie wszczepienia –zaprogramowania Ty masz to w związku z Radiem Maryja
Przecież tego radia słucha 100-200 tys babć

Zgodnie z podanym rzez ciebie linkiem z wynikami słuchalności Radio Maryja osiągnęło wynik:
Quote
6 6,42 0,40 RADIO MARYJA
  Czyli 6,42% przy błędzie średnim kwadratowym 0,40%. Ponadto jest jeszcze jedna informacja
Quote
1% odpowiada 320 000 osób
Więc z prostego rachunki mnożenia   6,42*320000=2054400 - Słuchacze Radia Maryja I tu pojawia się moje pytanie kto tu ma co wszczepione??


No i jeszcze jedno
Quote
w przeciwieństwie do Was Ja muszę zarabiać na chlebek, więc nie mam wiele czasu na politykę
co miał oznaczać ten przytyk?? Sugerujesz że czytelnicy tego forum żyją powietrzem, czy może żyją z majątku narodowego który rozkradli w czasach III RP, bo jak wiadomo wszyscy którzy nie zgadzają się z jedyną słuszną koncepcją wielkiego wodza Jarosława to: lewacy, komuchy, SBcy, złodzieje etc.
2  Kategoria ogólna / Wszystkie tematy / Odp: Zapraszam do dyskusji o partiach politycznych on: September 19, 2007, 12:50:22 PM
Brakuje UPR i jest tego pewnie wiele powodów. UPR nie ma dotacji państwowych na partie polityczne, ponieważ nigdy samodzielnie nie dostała się do sejmu (nie licząc 1 kadencji, gdzie nie było progu wyborczego), a co za tym idzie nie ma pieniędzy na poważną kampanię, bo bez pieniędzy żadna partia nie jest w stanie zaistnieć w polityce. Radykalizm niektórych poglądów, przesłania ich rozsądne pomysły. Ponadto te rozsądne pomysły gdyby zostały choćby w części zrealizowane, zachwiałyby Polskim systemem politycznym, więc są one nie na rękę większości politykom, a co za tym idzie UPR nie pojawia się w żadnych sondażach, które zazwyczaj są zamawiane przez ugrupowania polityczne. Sama osoba Korwina-Mikke jest tak kontrowersyjna, że z jednej strony politykom trudno jest obalić jego argumentacji, a z drugiej nagle wygłasza poglądy, które najlepiej pasowałyby do osoby pod stałym nadzorem psychiatry. A w obecnej sytuacji, po zblokowaniu się LPR i PR, partiami których program w dziedzinie gospodarki nie istnieje lub radykalnie odbiega od UPR, wiele straciła, bo to właśnie liberalne poglądy na gospodarkę przyciągały do UPR sympatyków. Sam osobiście myślałem że zagłosuję właśnie na UPR, do momentu kiedy okazało się, że startują razem LPR, partią o której nawet nie chcę mi się pisać.
Tak to UPR zyskała szansa pokazania się w mediach, pokazania większej ilości wyborcom co oznaczają prawdziwe poglądy liberalne, ale jednocześnie zbratała się z LPRem.
3  Kategoria ogólna / Wszystkie tematy / Odp: Zapraszam do dyskusji o Ewie Sowińskiej on: June 14, 2007, 01:28:43 PM
No wróciliśmy do punku wyjścia: Tinky Winky propaguje homoseksualizm!!!
Nie ważne, że geye nie noszą torebek, nie ważne że trójkąt nie jest żadnym geyowskim symbolem. Ważne jest to jakiś oszalały kaznodzieja kiedyś coś takiego sobie ubzdurał, został przez większość wyśmiany, a kiedy po latach ktoś o tym wspomniał jako o ciekawostce obrazującej niedorzeczne poglądy tego człowieka, polscy "prawdziwi prawicowcy" przyjęli to za pewnik i nie trafiają do nich żadne argumenty.

Każdy mały chłopiec bawił się kiedyś lalką, bawił się również torebką noszą ją na wzór własnej mamy, czy takie zachowania również oznaczały zapędy homoseksualne?? A rodzice którzy natychmiast stanowczo się takim zachowaniom nie sprzeciwiają są propagatorami homoseksualizmu??

Nie będę tutaj polemizował na temat lewicowców, ponieważ siebie samego uważam za prawicowca. Ale moje ogólne poglądy nie mają najwidoczniej żadnego znaczenie w przyporządkowaniu mojej osoby przez "prawdziwych prawicowców", ponieważ wypowiadam się o tolerancji, więc oznacza to że jestem lewicowcem który jest przeciwko swojemu narodowi itp. Dobrze, że nie zostałem nazwany komuchem SBkiem, UBkiem czy kimś w tym stylu, bo bardzo często się to ostatnio zdarza w stosunku do osób które próbują polemizować z "jednymi słusznymi poglądami prawdziwej prawicy".

Quote
Lewica podzieliła społeczeństwo na takie właśnie grupy i próbuje przedstawicieli tych grup "bronić" przed dyktaturą białych, heteroseksualnych, pełnosprawnych normalnych.

To nie lewica dokonały podziałów. To "prawdziwi prawicowcy" dzielą ludzi na "białych, heteroseksualnych, pełnosprawnych normalnych" i na resztę, która odbiega od ich wzorca, która jest skazą na budowanym przez nich idealnym społeczeństwie. Ale żeby udowodnić że dana jednostka nie pasuję, trzeba było go jakoś napiętnować, tworząc jednocześnie obraz że wszyscy jemu podobni są źli, niedobrzy, są wrogami i ich jedynym celem jest obalić ten wspaniały, budowany przez "prawdziwą prawicę" porządek.

Quote
Homoseksualizm jest teraz trendy - bowiem nie daje dzieci. A im mniej Polaków, tym podobno lepiej.

Skąd myśl że im mniej polaków tym lepiej, kto takie brednie wygaduję, chyba żadna frakcja polityczna nie ma takich poglądów, nawet lewicowcy popierający aborcje, trąbią że Polaków jest za mało i należy się starać o wzrost przyrostu naturalnego. Homoseksualiści to jakiś promil ludzi którzy nie mają dzieci, więc  jakim cudem taki argument. Ludzie nie mają dzieci bo ich na to nie stać, bo młode małżeństwo, które nie wyjechało za granice, ledwo wiąże koniec z końcem, nierzadko wydając jedną pensja na wynajęcie mieszkami, a drugą wydając na bieżące potrzeby (najczęściej w ciągu 1 połowy miesiąca). I gdzie tu miejsce dla stworzenia prawidłowych warunków do rozwoju dla małego człowieka. Dziecko to olbrzymi wydatek, a świadomości tego nie mają tylko, ci którzy nie muszą się przejmować pieniędzmi mając już swój własny majątek lub dobrze usytuowanych rodziców, lub skrajnie odmienna grupa, która nie myśląc o przyszłości, myśli tylko o becikowym które uda się zgarnąć jak urodzi sie kolejne dziecko.
Pages: [1]
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!