Chcę Polski normalnej
May 28, 2024, 07:06:42 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
News: SMF - Just Installed!
 
  Home Help Search Login Register  
  Show Posts
Pages: [1]
1  Kategoria ogólna / Kącik oszołoma (tu admin przesuwa najbardziej porąbane wątki) / Odp: Ciekawy jestem jak nasi prawdziwi demokraci potraktuja na tym forum... on: October 03, 2007, 03:14:15 PM
Ja mogę powiedzieć tyle, że osoby pokrzywdzone w  historii przez państwo Polskie, powinny mieć prawo do zadość uczynienia lub chociażby osądzenie winnych temu stanowi. Lecz również nie powinno to być głównym kierunkiem działań rządu, w kraju który jest teraz w okresie rozkwitu. Za sprawą Braci LechuJarków sprawa rozwoju gospodarczego Polski zeszła na margines, zatrzymano całkowicie prywatyzacje i wszędzie pieje się, że ścigamy tych złych, UBeków, układy, i oligarchów. Niech rząd zajmie się gospodarką a nie rozwojem machiny kontroli narodu.
2  Kategoria ogólna / Wszystkie tematy / Odp: Zapraszam do dyskusji o PiS on: August 28, 2007, 11:56:06 PM
Co wy tu bredzicie jak to nie ma alternatywy dla PIS w artykule jest wyraźnie napisane, że ta partia nic dobrego dla polski nie zrobiła, nic nie robić znaczy stać cały świat się posuwa a my stoimy. Co wy też bredzicie o sterowaniu polską ze wschodu i zachodu. Wszystko leży w naszych rękach im będziemy bogatsi tym mniej będziemy podatni na sterowanie przez silniejszych od nas a PIS nic nie uczynił w tym kierunku żeby to utrudnić. Co do głupoty i ślepoty PO to też nie poparte niczym bredzenie partia ta składa się z najlepiej wykształconych ludzi. Poza tym wkurza mnie ciągłe szukanie w Polsce ubeków łapówkarzy itp. jak by to było najważniejsze. Niech rządzący zajmą się w końcu ekonomią tego kraju pomogą przedsiębiorcom bo to oni są solą i chlebem polskiej ziemi. Uproszczenie systemu podatkowego (patrz podatek liniowy) również jest w naszym interesie. W Polsce przyjęło się również populistyczne rozdawnictwo partii rządzących, bez oglądania się na skutki takich decyzji. Przykładów tego można by mnożyć.
3  Kategoria ogólna / Wszystkie tematy / Odp: Zapraszam do dyskusji o raporcie Macierewicza on: August 28, 2007, 12:26:28 AM
Mam nadzieje ze w przyszłej kadencji nowego rządu, sprawa ta nie zostanie zapomniana. To wszystko co się obecnie dzieje na polskiej scenie politycznej daje tyle okazji do postawienia osób rzucających bezpodstawne oskarżenia przed sądem/trybunałem stanu. Gdyby doszło faktycznie do takich konsekwencji w stosunku do przedstawionych w artykule osób, było by to poważną przestrogą przed podobnym działaniem w przyszłości.
Pages: [1]
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!