Chcę Polski normalnej
June 18, 2024, 11:50:32 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
News: SMF - Just Installed!
 
  Home Help Search Login Register  
  Show Posts
Pages: [1]
1  Kategoria ogólna / Wszystkie tematy / nie udało jej się on: August 13, 2007, 11:21:18 PM
czy to wina Polski, że jej się nie udało uzyskać dwóch opinii zalecających aborcję? I jeszcze jedna wątpliwość - może pogorszenie wzroku nie było efektem porodu tylko nadmiernego wysiłku kilka dni (lub tygodni) wcześniej lub później? Jak ona może udowodnić, że aborcja była konieczna? Nie wystarczyłaby cesarka?
2  Kategoria ogólna / Wszystkie tematy / Odp: Zapraszam do dyskusji o tym, jakie są skutki wysokiej lub niskiej frekwencji on: August 13, 2007, 11:03:19 PM
Pisesz "Dowiedz się, podyskutuj, przemyśl. I głosuj." - dobrze, ale to wbrew pozorom nie jest łatwa sprawa. Bardzo mi brakuje portalu typu www.osobypolityczne.pl przedstawiającego sylwetki wszelkich kandydatów, a przynajmniej tych głównych, najbardziej znanych. I nie chodzi mi o czytanie dziesiątek opinii ale zestawienia powszechnie dostępnych informacji np. z artykułów internetowych itp. Chciałbym zobaczyć jakąś sensowną ankietę wypełnioną przez daną osobę np. dotyczącą wiedzy ekonomicznej (i praktyki :-). Chciałbym zobaczyć kilka wskaźników np. stosunek do liberalizmu gospodarczego od 0% czyli pełna nacjonalizacja do 100% czyli pełna prywatyzacja. Spodziewam się, że Korwin-Mikke miałby ten wskaźnik około 90%, bo przecież wojsko, urząd skarbowy itd. pozostawiłby w rękach państwa. I jeszcze wskaźnik aktywności tzn. ilość inicjatyw (choćby drobnych) doprowadzonych do końca w zależności od czasu działania w polityce. I te wskaźniki poparte adresami WWW a nie opiniami właścicieli portalu albo czytelników. Obecnie kandydaci są mało wyraziści, widzę ich raczej jako przedstawicieli określonych partii niż osoby z własnymi poglądami.
 
A skoro już mowa o nowych wyborach, to powiem, że będę głosować na PiS jako mniejsze zło. LiD w ogóle nie wchodzi w grę z racji PZPR-SD-owskiej przeszłości. PO to cieniasy z wielką chrapką na kręcenie własnych interesików. PiS ma wolę działania a opozycja patrzy mu na ręce jak nigdy dotąd w polskiej polityce. Reszta spektrum się nie liczy.
Pages: [1]
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!