Chcę Polski normalnej

Kategoria ogólna => Wszystkie tematy => : skubi June 28, 2010, 08:15:58 PM: O Jarosławie Kaczyńskim i o Bronisławie Komorowskim
: skubi June 28, 2010, 08:15:58 PM
... zapraszam do dyskusji.

Powrót do artykułu: http://www.skubi.net/pamietaj.html


: Re: O Jarosławie Kaczyńskim i o Bronisławie Komorowskim
: morski June 28, 2010, 11:21:05 PM
Ten tekst przypomina tylko to co było b. jasno widać podczas ostatniej debaty.
Jaro poległ przygnieciony własną żądzą władzy, a żałosne łkania pretorian i tak nikogo nie wzruszają...
Pójdę głosować, choć wiem, że mój Prezydent jeszcze się nie urodził...


: Re: O Jarosławie Kaczyńskim i o Bronisławie Komorowskim
: hub_lan June 29, 2010, 12:44:17 PM
Tak chcę POLSKI NORMALNEJ....
 tyle tylko że narodowy-socjalista J. Kaczyński nie zmierza w tym kierunku podobnie zresztą jak unio-socjalista B. Komorowski. Obaj reprezentują myślenie zmierzające do jak największego zniewolenia obywateli przepisami regulującymi wielkość kartki na której robimy notatki co mamy kupić przy najbliższej wizycie w sklepie. Kwestia druga również dotycząca obu kandydatów to zapędy do organizowania "darmowych" usług całemu społeczeństwu przy całkowitym pominięciu faktu że żadna z nich nie była nie jest i nie będzie darmowa gdyż to po prostu nie możliwe (chyba że czegoś nie wiem i wszyscy lekarze oraz nauczyciele pracują całkowicie za darmo a budynki szpitali czy szkół są wykonane w czynie społecznym w takiej technologii która całkowicie eliminuje koszty utrzymania energii i remontów) a jedyna różnica polega na tym że przemocą odebrane środki wszystkim w 40% się marnuje a pozostałe 60% przeznacza na finansowanie tworów niewydolnych mało przyjaznych i całkowicie nie skutecznych oraz diabelnie drogich (vide służba zdrowia i system edukacji). Takie podejście ma zdecydowanie bliżej do faszyzmu niż do normalności no chyba że potraktujemy rządy Mussoliniego w Italii jako coś normalnego ale wtedy to przepraszam beze mnie. Właśnie dlatego nie wybieram się na drugą turę bo po prostu legitymizowanie któregokolwiek z tych dwu zwykłych złodziei (tak zabieranie pieniędzy pod przymusem na coś z czego nie zamierzam korzystać jest zwykłym złodziejstwem) poprzez samo podbicie frekwencji uważam za niemoralne.


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.