Chcę Polski normalnej

Kategoria ogólna => Wszystkie tematy => : skubi June 02, 2007, 01:26:07 AM: Zapraszam do dyskusji o PiS
: skubi June 02, 2007, 01:26:07 AM
Powrót do tekstu o rządach PiS: http://www.skubi.net/pis.html
Powrót do strony głównej forum: http://www.skubi.net/forum/index.php?board=1.0


: Odp: Zapraszam do dyskusji o PiS
: Wadmin June 02, 2007, 12:33:37 PM
"SLD rządził Polską źle. Kwitło kolesiostwo i układy mafijne. Ale przynajmniej jedno było jasne: SLD jest spadkobiercą PZPR i właśnie takich rządów można się było spodziewać. Każdy, kto głosował na SLD padł ofiarą własnej głupoty, a nie jakichś machinacji czy zdrady."

Dlatego nie ma alternatywy dla PIS, bowiem kazda alternatywa bedzie gorsza od PIS. Glosowanie na SLD to qrestwo polityczne do kwadratu, PSL -to samo, na Samoobrone - nic innego bo to ci sami z PZPRu i SB, na PO i jego liderow - glupota, slepota i zwapnienie mozgu. Wiec na arenie zostaje tylko PIS.

Nie ma lepszej alternatywy, mozna co najwyzej sobie na to czy owo pomarudzic.
Ale niedopuszczalne jest, gdy prowadzi sie dzialania antypolskie tylko dla tego, by ponizyc kogos z PISu lub rzad polski.

Polska w tej chwili jest atakowana przez obce nam sily, zdalnie sterowane ze wschodu i zachodu - ktore robia na Polakach calkiem niezle interesy. Jedna z zalet PIS-u jest to, ze troche psuje im te interesy. Ciekawostka jest tez to, ze im bardziej psuje - tym media bardziej zajadle atakuja. Gdyby mogly, to by i o pierdzeniu poslow pod stolem pisaly. Im bardziej widac tę zajadlosc przeciwko PIS-owi, tym lepiej - to swiadczy, ze grupy interesow sa bardziej ograniczane w swoich machlojkach i im to bolesnie przeszkadza. Tak wiec, kazdy atak medialny na PIS to znak, ze idzie ku lepszemu, ze popsuto kolejny interesik ukladu mafijnego, ktory przed PIS-em rzadzil na luzie w Polsce, a teraz mu sie nagle pogorszylo.
Wazne tez jest, by dostrzegac "dziedzictwo prawne" jakie zostalo odziedziczone po SLD-manach.
Przy takich ustawach, ktore nie tak szybko moga byc zmienione oraz uzaleznieniu w swojej glupocie od wrogiego Polsce ustawodastwa Unii Europejskiej, bardzo ciezko jest w tym kraju cos zmienic...
Tak wiec nie zarzucajmy PIS-owi, ze zboczency maszeruja ulicami, chociaz to przykry widok kalectwa, ktrore normalny czlowiek chowa w domu i nie eksponuje chwalac sie nim. Nie zarzucajmy premierowi, ze nie jedzie na rozmowy do kraju, w ktorym sie go swiadomie obraza. Nie zarzucajmy PIS-owi, ze kwitnie rynek aborcyjny - bo to przez glupie baby, co seks traktuja jako przywilej doznawania przyjemnosci bez konsekwencji - jak cukierek, a posiadanie dzieci jako klopot i dziwactwo. Nie zarzucajmy PIS-owi, ze jakas qrwa chciala akurat w Warszawie pobic rekord w swoim qrestwie, bo jak ktos chce skoczyc z mostu na glowke i skoczy - to tez nie bedzie wina PIS'u.
Nie dajmy sie zwariowac...
: Odp: Zapraszam do dyskusji o PiS
: no i co istotnego: June 09, 2007, 06:58:32 AM
No właśnie, nie dajmy się zwariować, piszmy o rzeczywistych, ważnych dla mnie i mojej rodziny sprawach a więc mniej  tzw. wartości:
- lustracji;
- walki ze zboczeniami;
- mundurkach;
- CBA, WSI,
Ciekawe, że kiedy zaczynam dyskutować o:
- gospodarce,
- nauce,
- szkołach,
- bezpieczeństwie ludzi na ulicy,
- emeryturach,
- zdrowiu (jako systemie opieki),
- etyce w postępowaniu polityków PiS,
- koalicji z LPR i SO
ludzie wierzący w PiS mówią:"no wiesz tego się nie da zrobić, trzeba poczekać, to mogłoby naruszyć pewien stan równowagi, nikt tego nie zrobił itd.
OK. ale po co te teksty.
PS. Bracie, zgadzam się z tobą, teraz w Polsce nie ma alternatywy dla PiS i to właśnie jest najbardziej tragiczne, co nas czeka - PiS i SO i LPR czy PO+PiS.
PS.II - Nie kocham komunistów, w stanie wojennym obrywałem pałą i bywałem mokry i spłakany jak bóbr. Wiele straciłem przez te złe czasy. Dlatego mam prawo mówić. Dlatego boli mnie cholernie jak w moich sprawach mówią ludzie, którzy wówczas pisali doktoraty z prawa komunistycznego albo spali pod pierzynką u mamusi. Na dodatek fatalną polszczyzną.


: Odp: Zapraszam do dyskusji o PiS
: Tom Horn August 28, 2007, 11:56:06 PM
Co wy tu bredzicie jak to nie ma alternatywy dla PIS w artykule jest wyraźnie napisane, że ta partia nic dobrego dla polski nie zrobiła, nic nie robić znaczy stać cały świat się posuwa a my stoimy. Co wy też bredzicie o sterowaniu polską ze wschodu i zachodu. Wszystko leży w naszych rękach im będziemy bogatsi tym mniej będziemy podatni na sterowanie przez silniejszych od nas a PIS nic nie uczynił w tym kierunku żeby to utrudnić. Co do głupoty i ślepoty PO to też nie poparte niczym bredzenie partia ta składa się z najlepiej wykształconych ludzi. Poza tym wkurza mnie ciągłe szukanie w Polsce ubeków łapówkarzy itp. jak by to było najważniejsze. Niech rządzący zajmą się w końcu ekonomią tego kraju pomogą przedsiębiorcom bo to oni są solą i chlebem polskiej ziemi. Uproszczenie systemu podatkowego (patrz podatek liniowy) również jest w naszym interesie. W Polsce przyjęło się również populistyczne rozdawnictwo partii rządzących, bez oglądania się na skutki takich decyzji. Przykładów tego można by mnożyć.


: Odp: Zapraszam do dyskusji o PiS
: morski September 10, 2007, 12:48:53 AM
Jeśli wychodzimy z założenia, że nieważne kto rządzi byleby się kasa zgadzała, to na dobrą sprawę PIS się tu nie poPISał, a skutki zostaną na parę lat...
Jeśli mamy być krajem wzorców moralnych o czystych rękach to nijak nie mogę zrozumieć tych sPISków koalicyjnych...
Jeśli, jeśli, jeśli...
I na koniec...
Wszyscy którzy rządzą niech mają świadomość odpowiedzialności jaką biorą na siebie za każdego maluczkiego w tym kraju...
Bo władza to służba, a nie buta...
Jestem rozczarowany...
Tzn. czar przestał działać...
P.S.
Myślę, że jest jakaś analogia między cynicznym uśmieszkiem Millera kiedy łgał w żywe oczy przed kamerami, a ostatnimi wystąpieniami premiera...


: Zapraszam do dyskusji o PiS
: Edek z fabryki kredek September 13, 2007, 12:54:02 PM
Rozumiem sprzeciw wobec nierozliczania przeszłości. Trudno pogodzić się z próbami marginalizacji Polski na arenie miedzynarodowej. Ale wsześniejszy pakt z Lepperem i Giertychem oraz obecne umizgi do Rydzyka są dowodem na rzeczywistą podłość intencji Kaczyńskich.
Kaczyńscy w sumie mają dług wdzięczności wobec SLD. Gdyby nie wyczyny kolesi z lewicy w 2004, 2005 roku, elektorat PiS byłby o wiele mniejszy. Dlatego czuję (umiarkowaną) odrazę do ludków z SLD.

Generalnie - patrząc na polityków (a także - o zgrozo - na Rydzyka i reakcje na jego wyczyny ze strony Hierarchów katolickich) - jedno widać gołym okiem. Liczy się kasa i władza. Fallus im wszystkim w rectum.


: Odp: Zapraszam do dyskusji o PiS
: Nie!poPiS September 18, 2007, 03:17:30 PM
"Polska w tej chwili jest atakowana przez obce nam sily, zdalnie sterowane ze wschodu i zachodu - ktore robia na Polakach calkiem niezle interesy."I tak juz od przeszlo 200 lat.Ludzie opamietajcie sie!Wschod i Zachod przeciw biednej Polsce! Zydzi, Masoni i watretne Komuchy przeciw biednej Polsce!
Kiedy skonczymy z tym "meczenstwem narodu polskiego"?! Kiedy zamiast burzyc zaczniemy budowac!
Zamiast "psuc" interesy zacznijmy je robic.
A co do PiS:kazdy wybor bedzie lepszy, niz pozostawienie wladzy w rekach ludzi tak zkompromitowanych.


: Odp: Zapraszam do dyskusji o PiS
: kot September 18, 2007, 06:30:23 PM
Nie wolno nam głosować na PIS. Czy nie jesteś  zmęczony, Wadim, tą ciągłą nagonką? Szczuciem na siebie ludzi? Pokazywania pulchnym paluszkiem, że "jak ktoś ma pieniądze to SKĄDŚ je ma"? Stałymi atakami na wszystkich, poza Rydzykiem? Polska nie jest i długo nie będzie normalnym krajem, jeżeli będziemy sądzili, żeśmy "przedmurze chrześcijaństwa" i "Chrystus Narodów". UE to może nie jest mój ideał, jednak nie jest tak, by ktoś ciągle chciał nam robić krzywdę. Większą krzywdę robi PIS, atakując tych, którzy tę wolną Polskę budowali latami, a teraz zatrudniają miliony ludzi. Panie, Panowie - porzućmy mit, jakoby  PIS był prawicową partią - to lewica czystej wody - socjalny program ekonomiczny (ostatnio wręcz antykapitalistyczny i antyrynkowy), omnipotentne państwo, silna władza policyjna, ingerencja w sfery intymne (wyznanie np.), wysokie podatki. To nie jest dobry wybór....


: Odp: Zapraszam do dyskusji o PiS
: Ojciec czwórki dzieci September 22, 2007, 04:30:51 PM
Chcialbym sie wypowiedziec na temat zasilku rodzinnego dla rodzin o niskich dochodach ktorzy posiadaja gospodarstwo rolne ,otoz drugi rok z kolei nie dostajemy rodzinnego w terminie czyli 15 wrzesnia chociaz dokumenty byly zlozone do konca lipca.Posiadajac gospodarstwo rolne naliczony jest dochood z areau ktory nalicza minister rolnictwa.Ale były minister rolnictwa jest zajety sexaferami i zdradami zony a obecny jest zajety wyborami i wszyscy zapomnieli o dziciach ktore rozpoczely rok szkolny >:(


: Profesor o PiS
: PIS October 05, 2007, 11:14:41 AM
PiS, to najlepsza rzecz, jaka mogła przydarzyć się Polsce!!!
Zatrzymano wyprowadzanie pieniędzy z budżetu państwa przez pseudo bisnesmenów; zaczęto ścigać postkomunistów, którzy przygarnęli sobie majątek narodowy; wreszcie zajęto się bandziorami, którzy nękają zwyczajnych ludzi; usuwa się korupcję z urzędów; ruskie i państwa unii muszą nas szanować; demaskuje się aferzystów i zwykłych złodziei w urzędach państwowych; a najważniejsze, jak się prześwietli elity i skąd pochodzą ich majątki, to więzienia będą zapełnione, a budżet państwa tylko zyska...
Oczywiście wcześniej z rozpaczy część elit (złodziei i oszustów) nie wytrzyma nerwowo, ale jak się chciało mieć władzę i pieniądze kosztem narodu, to dobrze im tak...
Patrzę dziś na tych żałosnych ludków (Komorowski, Tusk, Olejniczak, Kwaśniewski, Lepper, Pawlak, i inni...) i myślę sobie, że to oni niszczą nasz kraj!!!
Kaczyńscy po raz pierwszy pokazali, że jesteśmy ludźmi i trzeba nas traktować z szacunkiem, bo jesteśmy częścią Polski. Kto tego jeszcze nie zrozumiał, albo z premedytacją jest politykiem by się wzbogacić, to niech spada, albo PiS zrobi z nimi porządek...
I żadna nagonka przeciwko PiSowi nic nie pomoże, bo ludzie nie są głupi!!!


: Odp: Zapraszam do dyskusji o PiS
: :\\\"PiS... \" October 05, 2007, 11:58:05 AM
...piszę w cudzysłowiu bo tylko na to zasługują.... partia , ktora szanuje ludzi, co objawiło się sławetnym powiedzeniem "...spieprzaj dziadu..." ( to rownież dla wiedzy "mocherowych beretów...", tudzież wiele kiecistych sformuowań tzw. "krwawego ludwisia", jak przestaniecie być potrzebni też to usłyszycie i pójdziecie w kamasze)... i TA partia i Jak i POZOSTAŁE są siebie warte.... wiele pustych i durnowatych ( dla gminu) pustych obietnic ... w walka z przestępczościa to tak sama fikcja jak walka z korupcją i czyszczeniem własnych szeregów- dużo szumu, hałasu zamętu w w rzeczywistości z tego głośnego zamieszania wychodzą gowniane i nic nie warte  dowody... JEST TYLKO KOMPROMITACJA PRZED SĄDEM I PÓŹNIEJSZE ODZSZKODOWANIA, KTÓRE PLACIMY WSZYSCY- to tak a propo taniego państwa. Komu porzebny jest SENAT - 100 nierobów pobierających nienależne im wysokie apanaże, komu potrzebny taki SEJM  z 460 nierobami załatwiającymi  swoje własne interesiki a kilka kilkanaście osób faktycznie pracujących .. a może odwrotnie 100 osobowy sejm i żadnego senatu ( celowo z małej litery)- przynjmniej będzie wiadomo gogo i za co rozliczać ale nie przecież trzeba dać pracę i wysokie pensję dla pociotków i przydupasów- a tak "uciekło" by wiele możliwości niestety legalnego robienia w bambuko 38-mio milionowego kraju... tak wogole to już nie chce mi się pisać... tę i inne partyjki jak i ich działaczy powinien szlag trafić.... ( niestety to tylko pobożne życzenie....


: Odp: Zapraszam do dyskusji o PiS
: Antyberet October 05, 2007, 08:12:11 PM
W Polsce w koncu coś się zaczęło dziać,ale wcale nie jest to zasługa PiS-u.Drgnęło jak wstąpiliśmy do UE.Pracuję za granicą  i jak patrze na to co robi PiSowski rząd, czasami jest mi wstyd wśród moich kolegów,że pochodzę z Polski.Dobrze,że odszedł Giertych,bo ten przewyższał wszystkich w swojej głupocie.Dobrze,ze PiS się kończy,może będzie normalniej i będę mógł wrócic do Polski.


: KTO OBIECAŁ 3MLN MIIESZKAŃ??
: BZDURA!!!! October 06, 2007, 03:54:03 PM
PRZEPRASZAM<ALE TU CHYBA JAKIES NIEPOROZUMIENIE.Z TEGO CO PAMIĘTAM,KWASNIESKI POWIEDZIAŁ <ZE JAK ZOSTANIE PREZYDENTEM,DA 3mln MIESZKAŃ.WAŁEK, A ON PREZYDENTEM NIE JEST.BZDURY PISZECIE NA TEJ STRONIE I POWTARZACIE PIĘKNEGO NARCYZA OLEJNICZAKA ZE SPOTU RADIOWEGO.


: Odp: Zapraszam do dyskusji o PiS
: ekonomista grosik! October 09, 2007, 04:11:19 PM
Pogadajmy o PIS  kontra PO, oceńmy wizualne obu szefów tych partii, zacznę od Jarosława; mały, inteligentny, pomysłowy, ciut nonszalancki, do kobiet - rycerski, dobry polityk szef Rządy, i strateg!
Ciut można tu jeszcze dodać - nic ująć!!!
Tusk; wysoki jak brzoza - wiadomo o co w tym chodzi, dobry wojownik wśród pokonanych, poważnie mówi i to go zawsze bawi, lubi krytykować nic nie dając w zamian, obiecuje góry diamentów; wiedząc że to blef wyborczy(kaszana), szasta słowem jak ja kawałami, które mnie bawią jak i jego obiecanki - człowiek, który chce wysoko latać, tylko mu nie pozwala jego LOS paskudny!!!
Jako przywódca na pewno potrafi puści nas z torbami - jest zbyt dzidziusiowatym, by coś osiągnąć - takiego, nawet Kastro poważnie nie weźmie!!!   ::)


: Odp: Normalny człowiek o PiS
: Gorzki October 09, 2007, 04:12:22 PM
PiS, to najlepsza rzecz, jaka mogła przydarzyć się Polsce!!!
Nie najgorsza, ale do najgorszej naprawdę blisko
Zatrzymano wyprowadzanie pieniędzy z budżetu państwa przez pseudo bisnesmenów
Tendencja spadkowa zapoczatkowana w połowie lat 90 sie utrzymuje. I tyle

[quote[ zaczęto ścigać postkomunistów, którzy przygarnęli sobie majątek narodowy[/quote]

zaczęto ścigac tych, którzy sa aktualnej władzy niewygodni

wreszcie zajęto się bandziorami, którzy nękają zwyczajnych ludzi

mówisz o wprowadzeniu sądów dla pijanych kierowców (dwudziestoczterogodzinne)? bo nic poza tym nie zrobiono

usuwa się korupcję z urzędów

Wręcz przeciwnie. usuwanie korupcji polega na tym, ze likwiduje się jej źródła - a wiec wprowadza jasne i przejrzyste prawo, zmniejszA się role decyzji urzędników i okazje do tego by urzędnicy mieli "widzimisiowy" wpływn na podejmowane decyzje - co umozliwia im podejmowanie decyzji "sponsorowanych". Nie robi się tego w ten sposób, że wprowadza się specjalna służbę która ściga korupcję ale tylko tam i wtedy, gdzie to dla rządu wygodne.

ruskie i państwa unii muszą nas szanować

polityka w unii nie polega na wymuszaniu szacunku tylko na sztuce budowania sojuszów. Hiszpanie policzyli, że wszystkie głosowania w unii, które przegrali, przegraliby niezależine od przyjętego systemu i powodem porażki był brak współpracy z innymi krajami, nie brak siły i szacunku. Nie widzę zdolności do budowania sojuszu i współpracy z kimkolwiek ze strony braci kaczyńskich.

demaskuje się aferzystów i zwykłych złodziei w urzędach państwowych

ale tylko tych, którzy zajmują stołki które trzeba opróżnić. I których samemu się na te stołki wprowadziło.

a najważniejsze, jak się prześwietli elity i skąd pochodzą ich majątki, to więzienia będą zapełnione, a budżet państwa tylko zyska...

bo utrzymanie więzień jest dochodowe a i podatki wpłacane przez na przykład Prokom oraz zasiłki które się pracownikom Prokomu wypłaci po jego bankructwie po prostu w magiczny sposób obrócą się w dochody budżetu

Oczywiście wcześniej z rozpaczy część elit (złodziei i oszustów) nie wytrzyma nerwowo, ale jak się chciało mieć władzę i pieniądze kosztem narodu, to dobrze im tak...

na tym polega siła PiSu - bo Polacy lubie komuś dupę skopać i powiedzieć "dobrze mu tak". I tylko to przez Ciebie przemawia.

Patrzę dziś na tych żałosnych ludków (Komorowski, Tusk, Olejniczak, Kwaśniewski, Lepper, Pawlak, i inni...) i myślę sobie, że to oni niszczą nasz kraj!!!

Tak, a złe autostrady to wina tylko jednej z niewielkich partyjek sprzed 15 lat. A za wszystko winny jest okragly stół i z Tusk (którego przy nim nie było) a kaczorki są najlepsi, choć sami przy okrągłym stole byli.

I żadna nagonka przeciwko PiSowi nic nie pomoże, bo ludzie nie są głupi!!!

taaa....

nie PiSowi choćby dlatego, ze oni nie rozumieją tego, że nie na wszystkie pytania mozna odpwiedzieć tak/nie. To, ze nie chcę poprzeć bubla prawnego, oznacza, że nie lubię bubli prawnych, a nie to co insynuuje kaczorek - że nie podoba mi się sam cel ustawy.

nie PiSowi dlatego, że nie podoba mi się insynuowanie wszystkim wytworów własnej imaginacji i tworzenie "faktów medialnych" bo "ciemny lud to kupi".

i nie PiSowi dlatego, że 5 lat temu uwazałem SLD za bande skurwysynów robiących z Polski republikę kolesi. A teraz widzę, że można ich stawiać PiSowi jako za wzór umiarkowania w zawłaszczaniu państwa...: Odp: Zapraszam do dyskusji o PiS
: polska_normalna October 10, 2007, 08:43:54 PM
www.fajniefajnie.ovh.org - Program PiS-u a fakty :-[


: Odp: Zapraszam do dyskusji o PiS
: Michal z Leeds October 13, 2007, 07:13:41 AM
Tusk obwinia PIS za emigracje zarobkowa,a przeciez zaczela sie ona 1maja 2004,gdy premierem byl
tow.Miller.Podobnie jest z innymi "argumentami" Donalda T. I uwaga ogolna:podzial w Polsce jest dzis
nastepujacy:trzezwo myslacy patrioci,popierajacy PIS z jednej strony,a z drugiej zorganizowani w zlodziejski uklad cwaniacy,ktorzy mamia rozmaitych durniow malymi i wielkimi klamstwami.Skala tej klamliwej propagandy to dowod,jak bardzo Kaczyscy zagrazaja ukladowi...Prawda?-szanowny wlasci-
cielu tej strony?P.S.Czy pan nie nazywa sie przypadkiem Jerzy Urban?
                                                                                                     Michal /Anglia/


: Odp: Zapraszam do dyskusji o PiS
: Michal z Leeds October 13, 2007, 07:35:55 AM
Co ja mowie ! Emigracja zarobkowa /i nie tylko!/ trwala od dziesiecioleci,przez caly PRL,tylko wtedy
na mniejsza skale,bo nie bylo legalnych mozliwosci .Gdyby byly, wyjechaloby wowczas 10 mln ludzi!
Wicie? Rozumicie? -przemadrzali dyskutanci?
                                                                         Michal /Anglia/


: Odp: Zapraszam do dyskusji o PiS
: paweł October 18, 2007, 08:23:11 AM
Post usunięty przez admina, gdyż autor przekroczył granice chamstwa.

Z zasady na tym forum posty o charakterze zwyczajnie idiotycznym nie są usuwane, natomiast admin usuwa spam (wielokrotne powtarzanie tego samego) oraz chamstwo.

Od admina do Pawła: po następnej wiadomości chamskiej lub spamującej masz kompletnego bana.: Odp: Zapraszam do dyskusji o PiS
: Mietek cysterna December 09, 2007, 08:00:46 PM
Panie Kaczyński. Niech Pan się nauczy języka polskiego i Pana brat hymnu czy odwrotnie. Muszę mieć lusterko żeby Panów rozpoznać. Co do języka, proszę o konsultację u Pana Profesora... Miodka.Pana, Pana Brudzińskiego i całą resztę.


: Christmas Day Nike Basketball Face-Off – Air Max LeBron VII vs. Nike Zoom Kobe
: bruss124 December 16, 2010, 03:23:21 AM
Marquee matchups on xmas morning have been an NBA staple for several years now, and also this year&rsquo;s large showdown must acquire just one to the ages. The NBA&rsquo;s two very best stars (not to mention Nike&rsquo;s) will go mind to mind to the very first time this time period on Friday,Nike Zoom Ambassador (http://www.lebronshoes7.com/nike-zoom-ambassador-shoes-c-12/), and in inclusion to the apparent basketball rivalry, there can be one more important face-off getting place near to the Staples center floor. The combat belonging to the kicks will officially be underway at 5pm Eastern time as LeBron breaks out his specific xmas oxygen Max LeBron VII&rsquo;s and Kobe debuts the Chaos edition belonging to the Zoom Kobe V to the very first time in an NBA game. Regardless of who arrives out victorious,Zoom Lebron 3 (III) (http://www.lebronshoes7.com/zoom-lebron-3-iii-shoes-c-3/), we are the true winners to the reason that each pairs can be hitting retail store the pursuing day. The xmas LeBron VII and Chaos Kobe V can be readily available at Niketown and home of Hoops,NBA Feet  LeBron James + Chris Paul – Signature Shoe Face-Off (http://www.youtakethepoint.com/forum/index.php?topic=1797.msg2019#msg2019), using the LeBron shoe also dropping at different other choose Nike retailers. look at out the xmas online game on Friday to create who&rsquo;s kicks are looking fresher, and if you have obtained any money left greater than pursuing this year&rsquo;s holiday shopping, you can cop yours on Saturday,Air Max Lebron 7 (VII) Low (http://www.lebronshoes7.com/air-max-lebron-7-vii-low-shoes-c-18/), dec 26th. by means of Freshness.
 


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.