Chcę Polski normalnej
May 16, 2024, 06:26:52 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
News: SMF - Just Installed!
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ciekawy jestem jak nasi prawdziwi demokraci potraktuja na tym forum...  (Read 5593 times)
Blizna
Newbie
*
Posts: 20


View Profile
« on: October 03, 2007, 03:34:46 AM »

ludzi inaczej myslacych... tych ktorych kopano i opluwano od konca wojny... od 1945 roku odmawjajac im wszelkich praw... odmawiajac dostepu do mediow... gdy traktowano nas jak parchow... jak bydlo... jak 5 kategorie ludzi przez te nowo oswiecona nieomylna Rase Nadludzi lewackich...

jestem bardzo ciekaw... jak piewcy Wolnosci Słowa jako wartosci Absolutnej... nie podlegajacej zadnej dyskusji potraktuja ludzi inaczej myslacych... jak potraktyja tych ktorych traktuja jak bydlo... ci lewaccy faszysci w bialych kolnierzykach... ci potomkowie najwiekszych ludobojcow do tej pory nierozliczonych za swe zbrodnie... tak jak zostali rozliczeni nazisci....

Naprawde jestem bardzo ciekaw... czy pozwola raz zawyc z bolu psu ciagle kopanwmu ktory w koncu nie wytrzymal i zaczyna gryzc reke swego Pana.. swego dobroczyncy....
Report to moderator   Logged
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!